تصاویر منتشر شده از ترامپ که شلوارش را برعکس پوشیده است

0
11


تصاویر منتشر شده از ترامپ که شلوارش را برعکس پوشیده است

تصاویری که به نظر می‌رسید دونالد ترامپ شلوار بدون زیپ جلو پوشیده است، منتقدان او را به هیجان آورده و اتهاماتی را متوجه او کرده که او ممکن است شلوارش را پشت و رو پوشیده باشد.
به گزارش جویاخبر، تصاویری که به نظر می‌رسید دونالد ترامپ شلوار بدون زیپ جلو پوشیده است، منتقدان او را به هیجان آورده و اتهاماتی را متوجه او کرده که او ممکن است شلوارش را پشت و رو پوشیده باشد.

یک کلیپ ویدیویی از حضور ترامپ در «گرینویل» کارولینای شمالی در اینترنت پخش شده که نشان می‌دهد شلوار ترامپ به طرز عجیبی از قسمت جلوی ران چروک خورده است، و هیچ درز جلوی قابل مشاهده‌ای ندارد.

اما عکس‌های با وضوح بالا از این رویداد به وضوح زیپ را در شلوار نشان می‌دهد که ممکن است از زاویه‌های دیگر دیده شود. با این وجود، کسانی که از ترامپ متنفرند؛ این کلیپ را دستمایه طنز قرار داده اند.

 
تصاویر ترامپ که شلوارش را برعکس پوشیده است

«برندون فریدمن» روزنامه نگار نیویورک دیلی نیوز در توئیتر نوشت: دیگران این را متذکر شده اند، اما به اندازه کافی قابل اشتراک نیست: دونالد ترامپ امروز سخنرانی بزرگ خود را با شلوار برعکس انجام داد. از نزدیک نگاه کنید و به من بگویید که من اشتباه می‌کنم.

نظریه‌ها و گمانه زنی‌هایی با انتشار این فیلم مطرح شد و دیگران اظهار داشتند که ممکن است شلوار وی کمرکش دار و بدون دکمه و زیپ جلویی باشد.

ویدئویی که در توییتر منتشر شده شامل فیلم‌های تلفن همراه از پخش تلویزیونی این تجمع بود، اما تحقیقات دیلی میل نشان می‌دهد که هیچ تغییر دیجیتالی‌ای ایجاد نشده است.

همین فیلم در تلویزیون از این رویداد دیده می‌شود.

با این حال، عکس‌های با وضوح بالا از این رویداد، دید واضح تری از فیلم‌های شلوار ترامپ را ارائه می‌دهند.

در چندین عکس، نوعی درز از جلوی شلوار ترامپ به وضوح دیده می‌شود که نشان می‌دهد شلوار دارای زیپ است.

منبع: دیلی میل

منبع : جویاخبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید