بیش از نیمی از صهیونیستها جیره غذایی خود را کم کرده‌اند

0
64

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


بیش از نیمی از صهیونیستها جیره غذایی خود را کم کرده‌اند

نتایج یک نظر سنجی از سوی یک شبکه صهیونیستی نشان می دهد که بیش از نیمی از صهیونیستها به دلیل تشدید بحران اقتصادی، جیره غذایی خود را کم کرده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت شبکه صهیونیستی آی ۲۴ نیوز اذعان کرد که بیش از نیمی از صهیونیستها مجبور شده اند جیره غذایی خود را به دلیل بحران اقتصادی در اراضی اشغالی کاهش دهند.

در این گزارش آمده است که بحران ناشی از گسترش ویروس کرونا در اراضی اشغالی باعث تشدید بحران اقتصادی در این منطقه شده است.

بر اساس این گزارش، نتایج یک نظر سنجی صورت گرفته از سوی این رسانه صهیونیستی نشان می دهد که بیش از نیمی از صهیونیست ها نسبت به هزینه های زندگی خود و افزایش فشارها نگرانی دارند.

در این گزارش نوشته شده است که اوضاع بهداشتی صهیونیستها در سایه گسترش ویروس کرونا وخیم شده است.

بر اساس نتایج این نظر سنجی، ۵۵ درصد از صهیونیستهای شرکت کننده در آن نسبت به آنکه بتوانند هزینه های زندگی را برآورده کنند نگرانی دارند.

شرکت کنندگان در این نظر سنجی اعلام کردند که احساس فشار و نگرانی بیشتری نسبت به قبل می کنند همچنین درصد قابل توجهی از آنها بیان کردند که احساس افسردگی نیز می کنند.

در این نظر سنجی تنها ۴۷ درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند که به اقدامات کابینه و وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی برای مقابله با ویروس کرونا اعتماد دارند.

اراضی اشغالی در حال حاضر شاهد برگزاری تظاهرات پی در پی علیه عملکرد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و پرونده های فساد وی است.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید