بهره برداری حزبی و جناحی از خانواده شهدا ممنوع

0
70

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

بهره برداری حزبی و جناحی از خانواده شهدا ممنوع

عملیات مرصاد نماد وحدت و یکپارچگی ملت ایران و نیروهای مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: مسلح در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نفرت و انزجار از خیانتکاران بود که در آن مردم غیور کشور بار دیگر ثابت کردند برای حفظ و دفاع از تمامیت ارضی میهن، تا پای جان ایستاده‌اند.

به گزارش ایسنا، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در نشست شورای معاونان بنیاد شهید و اور ایثار گران استان قزوین با اشاره به سالروز عملیات پیروزمندانه مرصاد، توضیح داد: در این عملیات تمام منافقان با حمایت همه‌جانبه ارتش بعثی عراق قصد وارد کردن ضربه نهایی به کشور را داشتند، که با الطاف خداوند متعال و شجاعت و دلاورمردی‌های رزمندگان غیور، آخرین تلاش‌های آنان نیز به ثمر ننشست و تیر آن‌ها به سنگ خورد.

وی با اشاره به تلفات سنگین منافقان درعملیات مرصاد، افزود: نیروهای بسیجی و ارتشی که طی هشت سال دفاع مقدس با دست خالی مقابل تمام دنیا ایستادند، بار دیگر به مدد مقاومت مردم و هدایت سرداران سلحشور هم‌چون شهید صیاد شیرازی، فتنه دشمنان را در نطفه خفه کردند.

حقایق پور گفت: عملیات مرصاد نماد وحدت و یکپارچگی ملت ایران و نیروهای مسلح در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نفرت و انزجار از خیانتکاران بود که در آن مردم غیور کشور بار دیگر ثابت کردند برای حفظ و دفاع از تمامیت ارضی میهن، تا پای جان ایستاده‌اند. باید از ظرفیت‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران در جهت هم‌افزایی و هم‌گرایی مردم استفاده شود، بهره‌برداری از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف و امیال شخصی، حزبی و جناحی به هیچ عنوان قابل‌پذیرش نیست.

وی با بیان اینکه عملیات مرصاد چهره واقعی منافقان که خود را حامی مردم عنوان می‌کردند را برای ملت ایران عیان کرد، خاطرنشان کرد: متأسفانه این فتنه منافقان، خسارت‌هایی نیز به کشور تحمیل کرد و جممی از نیروهای انقلابی و مخلص در آن به شهادت رسیدند، که یاد همه شهیدان انقلاب اسلامی، به‌ویژه شهدای عملیات مرصاد را گرامی می‌داریم.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید