بررسی یک اتهام؛ علی کریمی مقابل استقلال کم کاری کرد؟

0
18

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

بررسی یک اتهام؛ علی کریمی مقابل استقلال کم کاری کرد؟

بررسی یک اتهام؛ علی کریمی مقابل استقلال کم کاری کرد؟

بعد از بازی شب گذشته استقلال مقابل الدحیل انتقاداتی علیه علی کریمی در فضای مجازی ایجاد شد و حتی به او اتهام کم کاری زده شد.

استقلال تهران بامداد امروز در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل قطر رفت و در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم کار به تساوی ۲-۲ کشیده شد تا آبی‌های پایتخت موفق به گرفتن انتقام شکست بازی قبلی و پس گرفتن صدر جدول گروه از حریف قدرتمند قطری نشوند. بعد از پایان این بازی بود که بحث های طرفداری در فضای مجازی این بار علی کریمی و عملکردش مقابل تیم سابق را نشانه گرفته و این بازیکن متهم به کم کاری مقابل تیم سابقش شد. موضوعی که اشاره به خطای پنالتی کریمی روی فرشید اسماعیلی دارد که گل نخست استقلال را توسط دیاباته رقم زد.

سوای این بحث‌های هواداری، با بررسی عملکرد کریمی مقابل استقلال می‌توان به خوبی متوجه شد که او به جز صحنه پنالتی اشتباه تاثیرگذار دیگری در طول بازی نداشته و حتی چندین حرکت خوب هم به سود تیمش انجام داده و مانع حرکتی خط هافبک استقلال شده است. از طرفی کارشناسی‌های انجام شده در رسانه های ایرانی و قطری روی صحنه پنالتی نشان می‌دهد که تصمیم داور مسابقه اشتباه بوده و از این جهت نمی‌توان علی کریمی را مقصر دانست.

منبع: ایلنا

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید