بازیگر نقش سحر در سریال «کیمیا»/ تصاویر

0
401

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


بازیگر نقش سحر در سریال «کیمیا»/ تصاویر

دایانا حکیمی متولد ۷ اسفند ماه ۱۳۷۳ در تهران بازیگر زن است.به گزارش افکارنیوز،

دایانا حکیمی متولد ۷ اسفند ماه ۱۳۷۳ در تهران بازیگر زن است.

خانوم حکیمی بازیگر جوانی که اولین بار در سن ۱۱ سالگی جلوی دروبین رفته و در چند سریال تلویزیونی نقش آفرینی کرده است ،هنر در خانواده او غریب نبوده،پدرش دانیال حکیمی از بازیگران پرکار تلویزیونی است که تجربه هنری خود را به فرزندانش نیز آموخته است.

دایانا حکیمی

دایانا حکیمی دانشجوی کارگردانی سینما می باشد وی دختر دانیال حکیمی و زیبا هاشم زاده است و تنها برادرش دانا هست،برادرش نیز به عرصه بازیگری وارد شده است و چند کار متشکر خانوادگی نیز دارند او بواسطه چهره و پدر خود میتوانی همانند بازیگران چون مهراوه و ملیکا شریفی نیا روز های درخشانی در پیش داشته باشد.

فیلم و سریال های دایانا حکیمی

سریال دور دست ها ( جواد ارشاد – ۱۳۹۴ )

سریال کیمیا – فصل ۳ (جواد افشار – ۱۳۹۴ )

سریال رهایی ( مسعود تکاور – ۱۳۹۳ )

سریال مار و پله ( محسن یوسفی – ۱۳۸۵ )

فیلم شیشه های بخار گرفته ( سید رحیم حسینی – ۱۳۹۰ )

دایانا حکیمی

دایانا حکیمی، بازیگر مجموعه تلویزیونی ” کیمیا ” ؛ از ایفای نقش خود در این سریال گفت: بازی در مجموعه تلویزیونی “کیمیا” افتخار بزرگی بود که من برای اولین بار، کارم را از بازی در این پروژه شروع کرده‌ام.

وی در ادامه در خصوص ایفای نقش خود بیان کرد: نقش من در واقع سحر، ثمره زندگی پدر و مادری است که به سختی دوران گذشته را پشت سر گذاشتند و حالا با دختر، پسر و خانواده‌ی کوچکشان در رفاه زندگی می‌کنند.

حکیمی توضیح داد: سحر دختری از جوانان همین نسل امروز است که با عقاید و فیلترهای پدر و مادرش در این جامعه بزرگ شده است، در واقع خواستیم نشان دهیم که حالا کیمیا که قهرمان اصلی داستان است، چه دختری با چه تربیت خانوادگی دارد.

وی پیرامون حضورش در مجموعه تلویزیونی “کیمیا” تأکید کرد: سریال “کیمیا” تجربه فوق‌العاده‌ای بود که مرتب برایم مانند آموزگار و کلاس درس تکرار می‌شد، آقای پاکدل و افشار با تمام صبوری و دقت‌نظر کمکم کردند.

حکیمی از همکاری با جواد افشار گفت: آقای افشار تنها یک کارگردان نبود، بلکه مانند یک پدر هم به من و هم به تک‌تک بازیگران کمک می‌کرد، حضور در سریال “کیمیا” بعد از بازی در سریال “رهایی” اولین کاری بود که در کنار بازیگران معروف سینما و تلویزیون بودم.

وی از مؤلفه‌های جذب بازی در مجموعه تلویزیونی “کیمیا” خاطرنشان کرد: نقش سحر که یک دختر مستحکم امروزی است حضور بازیگران حرفه‌ای سینما و تلویزیون و معرفی جوان‌ها و نشان دادن زندگی جوانان جامعه امروزی جزو مهمترین دلایل انتخاب من برای حضور در سریال “کیمیا” بود.

حکیمی در خصوص نقش سحر یادآور شد: سحر یک دختر مستحکم و مستقل امروزی است که به شخصیت اصلی خودم هم نیز نزدیک بود و به خوبی توانستم با نقش سحر دختر کیمیا ارتباط برقرار کنم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی “تارهایی” در باره‌ی تحولات فاز ۳ سریال “کیمیا” افزود: فاز ۳ مجموعه تلویزیونی “کیمیا” زندگی دوران حال و معاصر امروز ما است که نتیجه گذشته‌ی ملت ایران و تاریخ ما را بیان می‌کند، جامعه ما تمام سختی‌ها را سپری کرده‌اند و به اینجا رسیده است.

حکیمی ادامه داد: کیمیا قهرمان زن مسیر داستانی ما است که تحولات تاریخی را نشان می‌دهد و حالا در پرده‌ی سوم خانواده کیمیا در رفاه است و جوان‌های گذشته‌ی ایران را با جوان‌های نسل جدید مقایسه می‌کند.

وی به نقاط قوت و ضعف سریال “کیمیا” اشاره کرد و گفت: حضور پررنگ شخصیت‌های زن در اقشار مختلف هم در خانه و هم در جامعه، اوج گرفتن و ریتم تند در اواسط مجموعه تلویزیونی “کیمیا” از جمله اتفاقات خوب و نقاط مثبت این سریال بود.

حکیمی افزود: نقاط ضعف مجموعه تلویزیونی “کیمیا” آن است که گاهی در بعضی از قسمت‌ها با ریتم کند سریال روبرو می‌شویم و در جاهایی گریم‌هایی را می‌بینم که من چون تخصصی در این حیطه ندارم، نمی‌توانم توضیحی بدهم، اما در کل این مجموعه ۱۱۰ قسمتی توانسته به خوبی دیده شود و مخاطبان کوچک و بزرگ را جذب کند.

 

 

 منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید