بازیگر نقش آرش در سریال زندگی زیباست

0
41


بازیگر نقش آرش در سریال زندگی زیباست

حمید رشید بازیگر نقش آرش در سریال زندگی زیباست می باشد.

حمید رشید بازیگر نقش آرش در سریال زندگی زیباست می باشد. پخش این سریال به تازگی از شبکه دو سیما آغاز شده و  توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

بازیگر نقش آرش در سریال زندگی زیباست

 

بیوگرافی حمید رشید

حمید رشید از هنرمندان با استعاد دهه هفتادی بوده که هنرپیشگی را با تئاتر آغاز نموده است و اولین حضور او رد سریال زندگی زیباست شان داده به خوبی با صحنه آشناست و تسلط کامل در بازیگری دارد و از نظر تکنیک بازیگری چیزی کم ندارد.

او به تئاتر علاقه زیادی دارد و بازیگری را زمانی که ۱۵ سال سن داشته آغاز کرده است به گونه ای که خودش در اینستاگرام نوشته تئاتر مادرم از ۱۵ سالگی و سینما پدری که به دیدنش خواهم رفت.

بازیگر نقش آرش در سریال زندگی زیباست

 

شباهت به مرحوم حسین پناهی

حمید رشید گاه خیلی شبیه به مرحوم حسین پناهی گریم می شود. این اتفاق در نمایش مواچیله در هیچ جا رخ داد و در سریال زندگی زیباست نیز می توان چنین شباهتی را احساس کرد.

رشید نیز مانند پناهی علاوه بر بازیگری به شعر و ادبیات بسیار علاقه مند است.

زندگی زیباست

 

حمید رشید بازیگر نقش آرش در سریال زندگی زیباست

حمید رشید در سریال زندگی زیباست در نقش ارش نامزد یاسی با بازی یاسمین خلدبرین در کنار بازیگرانی چون : ثریا قاسمی، نیما رئیسی، رسول نجفیان، مهتاج نجومی، امید روحانی، بیژن بنفشه خواه، اردلان شجاع کاوه ، شهرزاد جعفری ،سعید زارعی، سجاد بابایی ،سارا مقربی ، آزاده سیفی ،علیرضا رسولی ، رامین جعفری ، ستایش رجایی نیا و علیرضا رسولی و…. نقش آفرینی کرده است.

حمید رشید

 

زندگی شخصی حمید رشید

از زندگی شخصی حمید رشید اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما به نظر می رسد او بسیار به طبیعت و سفر علاقه دارد و در صفحه مجازی اش نیز بجز عکس هایی که از تئاترهایش منتشر کرده عکس هایی از طبیعت گردی هایش هم منتشر کرده است.

حمید رشید

منبع : افکار نیوزارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید