بازیگر متهم به تجاوز از زندان آزاد شد/ ۶۰ اتهام جدید از سوی زنان

0
14

بازیگر سریال «شوی کازبی» (The Cosby Show) به سه تا ۱۰ سال زندان محکوم شده و در زندان ایالتی پنسیلوانیا در فینیکس در حال سپری کردن دوران محکومیت خود بود.


ایران آرت: بیل کازبی که در سال ۲۰۱۸ در پرونده آزار جنسی از سوی دادگاه عالی پنسیلوانیا مجرم شناخته شده بود، به زودی از زندان آزاد خواهد شد. یکی از نمایندگان این بازیگر بعد از ظهر ۳۰ ژوئن به وقت منطقه زمانی شرقی کازبی را از زندان تحویل خواهد گرفت.

بازیگر سریال «شوی کازبی» (The Cosby Show) به سه تا ۱۰ سال زندان محکوم شده و در زندان ایالتی پنسیلوانیا در فینیکس در حال سپری کردن دوران محکومیت خود بود. او در پرونده دوم به اتهام تجاوز به «آندریا کنستاند» در سال ۲۰۰۴ مجرم شناخته شده بود. کازبی ۸۳ ساله ادعا کرده بود که با رضایت طرف مقابل با کنستاند رابطه برقرار کرده است.

با حکم جدید صادر شده، امکان محکوم کردن دوباره کازبی در پرونده تجاوز به کنستاد وجود نخواهد داشت. با این حال در حال حاضر بیش از ۶۰ زن ادعا کرده‌اند که کازبی پس از خوراندن مواد به آن‌ها آزار جنسی رسانده است. کازبی با استفاده از قرص و الکل با کنستاد رابطه جنسی برقرار کرده بود.

به گزارش ۳۰نما، کازبی که روزگاری بازیگری به‌شدت محبوب بود، از سوی «جنس دیکینسون» داور سابق «مدل برتر بعدی آمریکا» (America’s Next Top Model)‌ متهم به آزار جنسی است.

دادگاه رسیدگی به اعتراض کازبی دسامبر گذشته به صورت مجازی و بدون حضور کازبی برگزار شده بود. قضات در نهایت در روند رسیدگی به ادعای کنستاد خطایی پیدا کرده و رأی دادگاه را به سود کازبی برگرداندند.

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید