بازیکنی که قهرمان لیگ برتر را مشخص خواهد کرد!

0
18

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


بازیکنی که قهرمان لیگ برتر را مشخص خواهد کرد!

بازیکنی که قهرمان لیگ برتر را مشخص خواهد کرد!

در ۴ فصلی که سرخها جام قهرمانی را بالای سر بردند یکی از مهاجمان این تیم یا مدعی آقای گلی بود و یا این عنوان را به دست آورده بود

لیگ برتر ایران به یک سوم پایانی خود نزدیک می شود و رقابت در صدر جدول داغ تر از قبل شده است. از همین حالا مشخص است که قهرمان لیگ برتر از میان ۳ تیم سپاهان، پرسپولیس و استقلال خواهد بود. در خصوص پرسپولیس اما این فصل یک تفاوت عمده با فصل های قبل دیده میشود. در ۴ فصلی که سرخها جام قهرمانی را بالای سر بردند یکی از مهاجمان این تیم یا مدعی آقای گلی بود و یا این عنوان را به دست آورده بود. اتفاقی که این فصل شاهد آن نیستیم و بهترین گلزن پرسپولیس احمد نوراللهی یکی از هافبک های تدافعی این تیم است. در تیم رقیب هم که اوضاع به همین شکل است و دندان های خط حمله این تیم امسال به شکل عجیبی کشیده شده است. دیاباته آقای گل فصل قبل امسال شبهی از شیخ سال گذشته است و مهدی قائدی و ارسلان مطهری هم در گلزنی نتوانسته اند آمار قابل توجهی داشته باشند.

اما در اصفهان سجاد شهباززاده مهاجم سپاهان در آستانه یک رکوردشکنی خاص قرار دارد. مهاجم احیا شده تیم اصفهانی تا به اینجای فصل با ۱۶ گل زده در صدر جدول گلزنان است و اگر بتواند همین روند درخشان را تا پایان فصل ادامه دهد احتمالا رکورد تعداد گل رضا نوروزی را که البته در لیگ ۳۴ هفته ای به دست آمد را بشکند. اما مهم تر از این رکورد شکنی شهباززاده می تواند نقش اول قهرمانی سپاهان در لیگ برتر باشد.

مهاجمی که روند گلزنی خود در هفته های متوالی را حفظ کرده و حالا در غیاب یک گلزن در خط حمله سرخابی ها تعیین کننده ترین بازیکن در سرنوشت لیگ خواهد بود.

شهباززاده که اگر به گلزنی های خود ادامه دهد به احتمال زیاد بعد از ۶ سال شاهد قهرمانی دوباره سپاهان در لیگ برتر خواهیم بود و افت آمار گلزنی او باعث قهرمانی پرسپولیس و یا استقلال خواهد شد.

منبع: خبرورزشیمنبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید