انتقادات شدید از اقدام عجیب جنیفر انیستون در کریسمس/ عکس

0
26


بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به انیستون تاخته‌اند به این علت که گویا او عمق فاجعه‌ پاندمی که جان بیش از ۳۰۰ هزار هم‌وطنش در آمریکا را گرفته درک نمی‌کند.


ایران آرت: جنیفر انیستون ستاره‌ سابق سریال “دوستان” (Friends) با به اشتراک گذاشتن یک تصویر مورد انتقاد قرار گرفت. او در صفحه‌ی اینستاگرامش تزئیناتی چوبی برای درخت کریسمس خود به اشتراک گذاشته که بر روی آن درج شده بود: “اولین پاندمی ما ۲۰۲۰”.

بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به انیستون تاخته‌اند به این علت که گویا او عمق فاجعه‌ پاندمی که جان بیش از ۳۰۰ هزار هم‌وطنش در آمریکا را گرفته درک نمی‌کند و به شکلی آن را جذاب و دلفریب می‌داند. انیستون تاکنون به این انتقادات واکنش نشان نداده است.

انیستون اولین بار اکتبر سال ۲۰۱۹ به اینستاگرام پیوست و رکوردهای این پلتفرم را در سرعت جذب دنبال‌کننده شکست. او پس از تنها ۱۲ ساعت ۵ میلیون دنبال‌کننده را به این صفحه کشاند و تصویری سلفی در کنار “لیسا کودرو”، “کورتنی کاکس”، “مت له‌بلانک”، “دیوید شویمر” و “متیو پری” به اشتراک گذاشت. انیستون در حال حاضر دارای ۳۶ میلیون دنبال‌کننده است.

یکی از کاربران در توییتر می‌نویسد: “تمام کاری که سلبریتی‌ها در حین پاندمی انجام داده‌اند این است که نشان دهند چقدر در مورد مسائلی که به آنان مرتبط نمی‌شود پرت و بی‌توجه‌اند. اعضای خانواده بعضی از افراد جانشان را از دست داده‌اند، اما انیستون نشان می‌دهد که چقدر می‌تواند غیرمأنوس باشد.”

jennifer-aniston-story-pandemic

به گزارش ۳۰نما برخی کاربران دیگر در توییتر در حمایت از انیستون نوشته‌اند که این بازیگر تنها فردی نیست که چنین تزئیناتی استفاده کرده: “جنیفر انیستون اولین کسی نیست که امسال از این تزئینات استفاده کرده… یکی از دوستان من یک تزئینات با نوشته “اولین پاندمی نوزاد [ما]” ساخته.”

انیستون و همبازیانش در سیت‌کام “دوستان” باید در ماه مارس برای اپیزود ویژه‌ی دیدار مجدد عوامل این سریال برای شبکه‌ی HBO Max مقابل دوربین ظاهر شوند. در مراسم امی تابستان گذشته، انیستون در بخشی از مراسم در کنار “جیمی کیمل” حاضر شده بود.

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید