افشین پرورش به یک سال زندان محکوم شد

0
10

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

افشین پرورش بلاگر ایرانی ساکن نیویورک‌ که در سال‌های اخیر هنرمندان زیادی را مورد توهین، ناسزاگویی و اتهام قرار داده، با شکایت تهمینه میلانی به یک سال حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.


ایران آرت: خبرگزاری رکنا نوشت: عامل توهین و افترا به تهمینه میلانی که در شبکه‌های مجازی دست به تخریب شخصیت این کارگردان سینما زده بود به تحمل یک سال زندان و پرداخت ۴۰ میلیون و ۲۰۰هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد.

اتهام افشین – پ دایر بر توهین، نشر اکاذیب و افترا نسبت به تهمینه میلانی – کارگردان سینمای ایران – بوده است به این شرح که وقتی تهمینه میلانی سال ۹۸ اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار نقاشی خود کرده بود افشین – پ اقدام به مزاحمت و تهدید کرده و با این ادعا که تهمینه میلانی چون کارگردان سینما است حق برگزاری نمایشگاه نقاشی ندارد در صفحات مجازی خود اقدام به تحریک افراد برای تخریب شخصیت تهمینه میلانی کرده و با انتشار اسرار تهمینه میلانی دست به توهین وافترا زده است.

افشین – پ در اینستاگرام تهمینه میلانی را متهم به سرقت هنری کرده و ادعا کرده ایشان با این اتهام محکومیت نیز داشته است.

به گزارش خبرنگار رکنا، در مطلب دیگری افشین -پ تحت حمایت مافیای هنر، به فریب افکار عمومی دست زده است و تهمینه میلانی را همراه با توهین به جعل، تقلب، پولشویی و داشتن رابطه ناسالم متهم کرده است.

قاضی دکتر علی رضا قاسمی ساغند- رئیس شعبه ۱۰۵۲ دادگاه کیفری ۲ تهران با توجه به صدور کیفرخواست در دادسرای تهران که افشین – پ را در این جرایم به اتهام معاونت، مجرم شناخته است از آنجایی که افشین -پ با وجود محرز شدن در هفت بزهکاری بخاطر عدم حضور در خاک ایران و غیبت در جلسات محاکمه، به صورت غیابی حکم صادر کرد.

وفاجو – وکیل تهمینه میلانی در خصوص جزئیات دقیق حکم به رکنا گفت: در این حکم آمده است افشین -پ بخاطر توهین به پرداخت ۲۰ میلیون تومان بخاطر نشر اکاذیب در فضای مجازی، به یکسال زندان تعزیری و ۲۰۰ هزار تومان جزای نقدی، و بخاطر افترا به پرداخت ۲۰ میلیون تومان جزای نقدی درجه ۶ محکوم شده است که این حکم لازم اجرا است و تا بیست روز قابل اعتراض در محاکم تجدید نظر استان تهران است.

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید