افشاگری جدید درباره جدایی لیونل مسی از بارسلونا

0
20

افشاگری جدید درباره جدایی لیونل مسی از بارسلونا

خوامه لوپیس که روز گذشته از هیئت مدیره بارسلونا استعفا داد اظهار داشت: لاپورتا با هم‌دستی پرز مسی را از این تیم اخراج کرد.شب گذشته «خوامه لوپیس»‌، یکی از اعضای هیئت مدیره  بارسلونا به دلیل جدایی لئو مسی استعفا داد و مصاحبه‌ای جنجالی را علیه مدیریت بارسلونا به ثبت رساند.

لوپیس به سایت «کادناسر» گفت: من مجبور شدم که استعفا بدهم چون از خوان لاپورتا ناامید شدم. او در انتخابات قرار بود مسی را قانع کند که در بارسلونا بماند و گفت من باعث می‌شوم که لئو بماند اما این اتفاق رخ نداد و من به عنوان هیئت مدیره بارسلونا وظیفه دارم که حقیقت را بدانم.

وی ادامه داد: در این مسیر مذاکره با لیونل مسی هیچ شفافیتی وجود ندارد. امکان ندارد که پنج شنبه ، وکلای ۲ طرف آماده عقد قرارداد باشند ولی یک مرتبه همه چیز به هم بریزد. زمانی که خورخه مسی (پدر لئو) به اینجا رسید، لاپورتا به او گفت که مذاکره‌ای در کار نیست و همه چیز به پایان رسیده است. لاپورتا به پدر مسی گفت که با شرکت CVC نیز قرارداد نخواهد بست.

افشاگری جدید درباره جدایی لیونل مسی از بارسلونا

لوپیس گفت: ما باید بدانیم که در آن ساعت چه اتفاقی رخ داد که این قدر شدید عقیده لاپورتا تغییر کرد. من دستِ فلورنتینو پرز را آشکار می‌بینم. همه چیز روشن بود. بارسلونا با استفاده از درآمد CVC می‌توانست مسی قرارداد ببندد ولی همه چیز با حضور پرز به هم ریخت. چون او ایده داشت با رفتن مسی به پاریس بتواند راحت‌تر امباپه را جذب کند.

عضو سابق هیئت مدیره بارسلونا اظهار داشت: لاپورتا با صحبت‌های پرز قانع شده که با شرکت CVC قرارداد نبندد. او قانع شد که باید مسی را اخراج کند.

منبع خبر : افکار نیوزارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید