استوری جالب امیرعلی دانایی+ عکس

0
16

استوری جالب امیرعلی دانایی+ عکس

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» در آخرین فعالیت مجازی اش تصویری از خود را به همراه نوشته ای در صفحه اش به اشتراک گذاشت.

امیرعلی دانایی ، بازیگر سریال « کلاه پهلوی » در آخرین فعالیت مجازی اش تصویری از خود را به همراه نوشته ای در صفحه اش به اشتراک گذاشت.

امیر علی دانایی نوشت: آنچه مراست از فضل اوست.

استوری جالب امیرعلی دانایی+ عکس

بیوگرافی امیرعلی دانایی

امیرعلی دانایی متولد ۲۴ دی ۱۳۵۹ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد است، بازیکن حرفه ای فوتبال در باشگاه استقلال بود حالا بازیگر شده و مدل معروفی می باشد.

پدرش پزشک متخصص و عاشق فوتبال بود و همین علاقه به پسرش امیر علی هم رسید و او از نوجوانی وارد فوتبال شد و زیر نظر پرویز ابوطالب به رده باشگاهی رسید.

از تیم ملی تا استقلال

مدتی در تیم ملی نوجوانان و جوانان و سپس بازیکن باشگاه استقلال در رده امید بود که در ۲۳ سالگی بخاطر آسیب دیدگی زانو مجبور شد فوتبال را کنار بگذارد.

مهاجرت موقت به فرانسه

امیرعلی دانایی بعد از فوتبال پیش خانواده پدری اش در پاریس رفت و تو فکر گرفتن اقامت آمریکا بود، اما ۴ ماه بیشتر دوام نیاورد و به ایران بازگشت و وارد دانشگاه شد.

شروع مدلینگ

در سال ۱۳۷۸ وقتی ۱۹ ساله بود با برند کاسیو مدل شدن را تجربه کرد و بصورت جدی از سال ۸۲ بعنوان مدل اختصاصی برند لباس ایکات سر زبان ها افتاد.

رکورد در مدلینگ

بعد از ۳ سال در برند ایکات، امیرعلی از سال ۸۹ تا ۹۱ برند مسواک رویال شد و در دوسال با ۱۲۰ بیلبورد در سراسر ایران دیده شد و تا به امروز رکورد بیشتر بیلیورد در تاریخ تبلیغات را در دست دارد.

 

 

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید