استفاده مجری معروف از آهنگ تتلو حاشیه ساز شد! +عکس

0
16

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

استفاده مجری معروف از آهنگ تتلو حاشیه ساز شد! +عکس

استفاده مجری معروف از آهنگ تتلو حاشیه ساز شد! +عکس

مجری صدا و سیما از آهنگ تتلو استفاده کرد. محیا اسناوندی مجری تلوزیون از یکی از آهنگ‌های عاشقانه امیر تتلو در استوری احساسی خود استفاده کرد.

محیا اسناوندی در استوری اینستاگرام خود عکسی از یک زوج سالمند عاشق منتشر کرد که در آن متنی با الهام از آهنگ معروف تتلو به کار برده شد. پیشتر حسن آقامیری هم از این آهنگ تتلو تعریف کرده بود.

مجری+تلویزیون

بیوگرافی محیا اسناوندی

محیا اسناوندی متولد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۹ در تهران می باشد. محیا اسناوندی مجری، گوینده و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. مدرک تحصیلی محیا اسناوندی فوق لیسانس رشته میکروبیولوژی می باشد وی فعالیت خود را با مجری گری گروه کودک و نوجوان در برنامه کودک بچه های آفتاب در سال ۸۲ آغاز نمود و تا سال ۸۵ در این برنامه حضور داشت و سپس  در ۲۷۰ قسمت برنامه “مثبت من ” حضور داشت و بین نسل نوجوان و جوان محبوب شد و برنامه اش طرفدار پیدا کرد و شهرت و محبوبیت وی به خاطر حضور در برنامه “مثبت من” بود.

مهاجرت از ایران

او پس از این به دلیل مسائل کاری خانواده اش به همراه پدرش به دبی مهاجرت کرد و در آنجا هم به فعالیت مجری گری ادامه داد و در مراسم تودیع سفیر و همچنان دیگر مراسم ها به عنوان مجری حضور داشت. محیا به همراه خانواده اش به ایران بازگشت و باز هم حرفه مجری گری را دنبال کرد و در برنامه سه نقطه حضور پیدا کرد.

ازدواج محیا اسناوندی

خانم اسناوندی در تیر ماه سال ۹۸ با مجتبی کشاورز که تهیه کننده برنامه تلویزیونی می باشد عقد کرده است و اما مراسم عروسی این دو که قرار بوده در تاریخ اسفند ۹۸ برگزار شود به دلیل شیوع کرونا در ایران به تعویق افتاده است.

منبع: مثلث آنلاین

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید