استان خوزستان سرشار از دردهای نهفته است

0
68

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


استان خوزستان سرشار از دردهای نهفته است

اهواز- مسئول گروه جهادی آتش به اختیار مسجد منطقه محروم حصیرآباد گفت: دردهای نهفته زیادی در استان خوزستان وجود دارد که آسفالت، تخلیه نخاله و فاضلاب از جمله این دردها هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عماد موسوی ظهر امروز در حاشیه بازدید نمایندگان استان‌های تهران، اردکان از وضعیت مناطق محروم کلانشهر اهواز با حضور در منطقه محروم حصیرآباد، در جمع نمایندگان مجلس اظهار کرد: مشکلات مردم در مناطق محروم متعدد و متفاوت است به طوری که کولر دست دوم را با کمک خیران و جمع کردن قطره‌قطره کمک‌ها به قیمت ۳ میلیون تومان خریداری می‌کنیم چرا که کولر نو کمتر از ۸ میلیون تومان نیست.

وی افزود: خانواده‌های این منطقه محروم از کجا بیاورند که یک کولر دست دوم بخرند و این کار را برای ما سخت‌تر کرده است زیرا ما باید یکی یکی با سرکشی و بعد شناسایی هر خانواده‌ای را که در بدترین شرایط قرار دارد، در اولویت اهدای کولر قرار بدهیم.

مسئول گروه جهادی آتش به اختیار مسجد منطقه محروم حصیرآباد گفت: دردهای نهفته زیادی در استان خوزستان وجود دارد که آسفالت، تخلیه نخاله و فاضلاب از جمله دردهایی هستند که همچنان در انتظار رفع آنها هستیم.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید