از کجا بفهمیم که شوهرمان به ما خیانت میکند

0
99


toptoop.irاز کجا بفهمیم که شوهرمان به ما خیانت میکند

تبدیل به یک دغدقه ی خیلی بزگ شده است این سوال خانم ها از کجا بفهمیم که شوهرمان به ما خیانت میکند بارها و بارها در انجمن های قلبی سایت توپ تاپ و همچنین طبقه ی مشاوره ی خانواده خانم ها و دخترهای جوانی سوال گرده بودند که چطوری باید بدون دردسر بفهمم که همسرم در  حال خیانت کردن به من است و یا سوالاتی هم بود با موضوع اینکه مدتی هست که به شوهرم شک کرده ام از روی رفتار و کارهایش چجوری میشتونم بفهمم که داره به من خیانت میکنه و با یک زن و یا دختر دیگه ای دوست شده است درباره این موضوع سعی کردیم تا بهترین مطالب و متن ها را که سایت های برتر در زمینه مشاوره حانواده پست کرده بودند جمع آوری کنیم قبل از مطالعه بهتر است بدایند مرد ها در اکثر مواقع با سرد شدن و رفتارهای ناراحت کننده کمبود محبت خود را ارضا میکنند مردی که مورد توجه همسرش قرار نگیرد روز به روز خسته تر و افسرده تر میشود و اگه این ماجرا ادامه دار باشد حتی کار به جایی میکشد برای ارضای خود که منظور ما همان محبت است احتمال دارد به سمت شخص و یا خانم دیگری بروند با این حال حتما و حتما از توضیحاتی که در ذیل داده شده است مطالعه بفرمایید

toptoop.irچگونه بفهمیم که شوهرمان به ما خیانت می کند

بدون هیچ شک و تردید فهمیدن اینکه همسر من داره بهم خیانت میکنه موجب افسردگی شدید و ناراحتی بی حد و اندازه میشود که برای هیچ زن و یا دختری قابل تحمل نیست

معمولا زن و شهور بعد از چند سال زندگی مشترک می توانند به تفاوت های رفتاری همسرشان پی ببرند و تشخیص دهند که آیا همسرشان به آنها خیانت می کند یا خیر .
اما بعضی افراد بسیار مراقب رفتارهایشان هستند طوری که همسرشان اگر کوچکترین شکی داشته باشد، این شک را در درون خود می کشد و حتی به این شک فکر نیز نمی کند.

چطوری میشه بفهمیم که مردان ماهر و زیرک در حال خیانت هستند؟

اولین دلیلی که شما می توانید به همسرتان شک کنید دروغ است. همسرتان مدام به شما دروغ می گوید البته لازم به ذکر است که هر دروغی را نمی توان به عنوان آغاز خیانت تلقی کرد. دروغ هایی که برای دیر آمدن به منزل، پاسخ ندادن به تلفن ، در جلسه های پیاپی به سر بردن، مسافرت های مداوم کاری، خوشحالی بی دلیل ، عوض شدن ذائقه همسرتان، بی میل در رابطه زناشویی، بی میلی در صحبت کردن با همسر یا فرزندان، بی میلی برای شرکت در مهمانی ها،ارجح دانستن تنها بودن در منزل، ارجح دادن محیط بیرون به منزل، کسل و بی حوصله بودن در برابر شما و فرزندان، فراموش کردن لذات و تفریحات گذشته …

همسر شما به دنبال به دست آوردن لذت جدیدی در رابطه جنسی، عشق، زندگی ، فضای خانه، شورش علیه محدودیت هایی که شما برای او خلق کرده اید، می باشد .

خیلی  از مردان هم باهوش هستن و موزیانه کار را دنبال میکنند

برای مثال : همسرتان پیش از این به ندرت برای شما هدیه ای می گرفت یا حتی گل می خرید اما در حال حاضر مدام به شما هدایای مادی و معنوی عطا می کند .
شاید شما روزی در آرزوی رفتن به کلاس نقاشی بودید ، اما همیشه با مخالفت همسرتان مواجه می شدید و نظر همسرتان این بود که شما باید به جای رفتن به این کلاس ها به خانه و زندگی تان برسید اما امروز به طور نا منتظره ای همسرتان به شما می گوید اگر هنوز دوست داری به کلاس نقاشی بروی، من مخالفتی ندارم .
تغییرات کاملا محسوس در رفتار همسرتان می تواند دلیلی برای بی تفاوتی او نسبت به شما و شروع رابطه جدیدی باشد ، البته باز هم لازم به ذکر است که هر بی تفاوتی را نمی توان به معنای خیانت حساب کرد.

اما برعکس رفتار همسران خیانت کار باهوش ، همسران خیانت کار دیگری هستند که رفتاری بسیار فاحش دارند و به سادگی متوجه می شوید که در حال خیانت به شما هستند.
برای مثال : کمتر به منزل می آیند ، زمانی که به منزل می آیند خسته هستند، هیچ تمایلی به همسر و بچه هایشان ندارند و …

گاهی اوقات همسران کم تجربه بودن طرف مقابلشان را برای خیانت بهانه می کنند

برای مثال مدعی هستند : همسرم در روابط زناشویی بسیار کم تجربه است و نمی تواند مرا راضی نگه دارد پس من به دنبال رابطه دیگری می روم

هیچوقت فراموش نکنید که هر مردی و یا هر همسری هم خیانت کار نیست
اگر همسر شما دیروقت به منزل برمی گردد یا ساعاتی در روز تلفن همراهش را خاموش می کند یا پاسخ نمی دهد دلیلی برای خیانت او نیست.

مسلما اولین کلمه ای که به ذهن شما حمله ور می شود : خیانت است

اما لازم است بدانید شما تنها با دیدن این رفتار یا شنیدن بعضی مکالمات مشکوک نمی توانید همسرتان را متهم به خیانت کنید زیرا همان طور که می دانید بعضی از همسران بخصوص آقایان دوست ندارند که همسرانشان در کارهای بیرون از منزل آنها دخالت کنند به همین دلیل ترجیح می دهند که ارام و در خفا صحبت کنند پس بدون دلیل مشکوک نشوید.

اگر شک و ظن شما به مرحله ای رسید که اطمینان خاطر به دست آورید، لازم است مدتی همسرتان را تحت نظر داشته باشید اما بطور نامحسوس و طوری که وی متوجه نشود.
این عمل ، اخرین تیر شماست تا از خیانت همسرتان مطمئن شوید .

زمانی که از خیانت همسرتان اطمینان حاصل کردید اما زندگی تان را دوست دارید و نمی خواهید طلاق بگیرید. به همسرتان بگوئید از لحاظ روحی تضعیف شده اید و نیاز به مسافرت دارید .
اگر شما فرزندی دارید در این مسافرت آنها را به همراه خود نبرید و تنها شما و همسرتان به این مسافرت بروید .

در مسافرت روابط خود را با همسرتان استحکام بخشید ، خاطرات خوبی را که داشته اید یادآور شوید . اجازه دهید همسرتان در خلوت خود فکر کند .

به مدت یک هفته به مسافرت بروید تا در این مدت همسرتان از عشق جدید خود دور باشد و بتواند به شما و فرزندانتان فکر کند تا از راهی که رفته برگردد .

بسیاری از روان شناسان این راه بسیار مثمر ثمر معرفی کرده اند، زیرا با یادآوری خاطرات خوب گذشته، افراد از اشتباهات و اعمالی که در حال انجام دادن هستند، برمی گردندد.

اگر بعد از این مسافرت ، دیگر رفتار مشکوکی از همسرتان ندید هرگز این مساله را به طور علنی بازگو نکنید که “من می دانستم تو در حال خیانت به من هستی “

اگر این مسافرت پاسخگوی مشکل شما نیز نبود لازم است مشکلتان را با یک مشاور خانواده مطرح کنید .

برای مطالعه ی مطالب بیشتر و جدیدتر در این زمینه روی لینک زیر کلیک کنید

دلایل خیانت مردها

 

چرا پسرها خیانت میکنند

 

 

 

تهیه و تنظیم:توپ تاپ

منبع : توپ تاپ

قیام ۱۷ شهریور (عکس با متن)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید