ادوین خاچکیان از ابتدای تابستان فیلم می‌سازد

0
54

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

پیش تولید فیلم سینمایی «بابا سیبیلو» به تهیه‌کنندگی  احمد احمدی و کارگردانی ادوین خاچیکیان در ژانر کمدی خانوادگی از ابتدای تیرماه آغاز شده است.

 به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم‌،با صدور پروانه ساخت «باباسیبیلو» نخستین فیلم بلند سینمایی «ادوین خاچیکیان»،بزودی پس از پایان مراحل پیش تولید، این فیلم مقابل دوربین خواهد رفت.

احمد احمدی تهیه‌کننده این فیلم ضمن اعلام این خبر گفت:«پیش تولید فیلم را از زمستان سال گذشته آغاز کرده بودیم اما با توجه به شرایط کرونا و بر اساس توصیه‌ های ستاد مبارزه با کرونا پروژه را تعطیل کردیم و از هفته گذشته  با صدور پروانه ساخت از سوی سازمان سینمایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیش تولید فیلم را مجددا آغاز کردیم و هم‌اکنون در حال عقد قرارداد با بازیگران اصلی فیلم و عوامل پشت دوربین هستیم.

‎او در ادامه خاطرنشان کرد: «باباسیبیلو» یک فیلم کمدی خانوادگی است و تاکنون حضور مهدی مطلبی به عنوان (دستیاراول و برنامه‌ریز)، مهرنوش طبیبی (طراح گریم) محمد احمدی (آهنگساز)شیرین بوریایی(طراح صحنه ولباس) سپینود وفامنش(دستیار دوم کارگردان)،علی زادمهر مدیر روابط عمومی در پروژه باباسیبیلو قطعی شده است و بزودی با کامل شدن عوامل پشت دوربین و بازیگران فیلمبرداری فیلم از ابتدای تیرماه، فیلمبرداری آغاز می‌شود. 
‎ادوین خاچیکیان تنها فرزند ساموئل خاچکیان است که در تعدادی از آثار پدرش به عنوان تدوین گر و دستیار کارگردان حضور داشته است.

انتهای پیام منبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید