اختتامیه جشنواره کاریکاتور کارا با حضور جهانگیری برگزار شد/ اهدای جوایز برتر به سلمان طاهری، فیروزه مظفری، محمود نظری و علی میرایی

0
29


مراسم اختتامیه اولین جشنواره کاریکاتور کارا با حضور معاون اول رییس‌جمهوری و ⁧وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ⁩برگزار و نفرات برگزیده این جشنواره معرفی شدند.


ایران آرت: مراسم رونمایی از کتاب کاریکاتور کارا ( آثار منتخب جشنواره ملی کاریکاتور کار) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه جاری برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، این کتاب به همت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و انتشارات علمی – فرهنگی تهیه شده است.

این کتاب شامل ۷ بخش با مقدمه ای به قلم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان ” کاریکاتور ، زبانی گویا برای به تصویر کشیدن مفاهیم اجتماعی” است .

همچنین حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقدمه ای با عنوان ” گفتمان سازی اجتماعی با زبان کاریکاتور ” نگاشته  و هادی حیدری دبیر مسابقه نیز در مقدمه ای به موضوع “گام مهم در  خود انتقادی ” پرداخته است.

معرفی دبیر و داوران مسابقه، آثار برگزیده مسابقه ملی کارا و آثار راه یافته به بخش مسابقه از دیگر بخش های کتاب کارا است.

پیوست این کتاب نیز شامل تصویر فراخوان مسابقه، گزارش تصویری جلسه داوری و اسامی راه یافتگان به کتاب مسابقه ملی کاریکاتور کار (کارا) می شود .

در این مراسم نیز از دو کتاب دیگر به نام توسعه روستایی ترجمه دکتر منصوری و نظام حکمرانی تالیف دکتر فرید احمدی رونمایی شد. 

همچنین در ادامه مراسم رونمایی و ابطال تمبر اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی نیز برگزار شد.

‌مراسم اختتامیه اولین جشنواره کاریکاتور کارا ⁩عصر امروز با حضور معاون اول رییس‌جمهوری و ⁧وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ⁩برگزار و به ترتیب⁧ سلمان طاهری ⁩ برنده جایزه ویژه،⁧ فیروزه مظفری ⁩برنده جایزه اول،⁧ محمود نظری ⁩ برنده جایزه دوم و  علی میرایی برنده جایزه سوم این جشنواره شدند.

3

آثار برگزیده اولین جشنواره کاریکاتور کارا را در ادامه مشاهده می‌کنید.

2

5

1

4

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید