آیا پوگبا راهی پاری سن ژرمن می شود؟

0
15


آیا پوگبا راهی پاری سن ژرمن می شود؟

میرر در گزارشی عنوان کرد که باشگاه پاری سن ژرمن در حال فروش بازیکن خود است تا بتواند برای خریداری «پل پوگبا» اقدام کند.

میرر در گزارشی عنوان کرد که باشگاه پاری سن ژرمن در حال فروش بازیکن خود است تا بتواند برای خریداری « پل پوگبا » اقدام کند.

این روزنامه انگلیسی نوشت که پاریس می خواهد با فروش برخی بازیکنان خود، بتواند بودجه ۵۰ میلیون پوندی پوگبا را بدست آورد و بتواند حقوق بالای این بازیکن را پرداخت کند.

ایونینگ نیوز مدعی شد که پوگبا شخصاً در آستانه توافق با پاریسی هاست و می خواهد به فرانسه بازگردد.

سایت منچسترایونینگ نیز نوشت که سران منچستر و پاریس با هم در ارتباط هستند تا انتقال ستاره ۲۸ ساله تیم ملی فرانسه از اولدترافورد به پارک دو پرنس مهیا شود. 

پوگبا در یورو ۲۰۲۰ برای تیم ملی فرانسه درخشید و نشان داد که اگر از لحاظ روحی آماده باشد، می تواند به یکی از بهترین هافبک های دنیا لقب گیرد.

او فصل گذشته با فراز و نشیب های زیادی مواجه بود تا اینکه پس از اظهارات «مینو رایولا» کمی به خود آمد و عزم خود را برای ثبت فصلی خوب جزم کرد. پوگبا از اواسط فصل گذشته دیگر بازیکن تاثیرگذاری برای شیاطین سرخ شد و عملکرد مثبتی را به ثبت رسانید.

پوگبا در اقدامی شایسته در فصل گذشته به حملات وحشیانه رژیم غاصبگر صهیونیستی واکنش نشان داد و به حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین پرداخت

پوگبا در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ برای منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس ۲۶ بار به میدان رفت و توانست آمار ۳ گل و ۵ پاس گل را به نمایش گذارد.او در مجموع در فصل گذشته برای شیاطین سرخ در ۴۲ بازی، ۶ گل و ۱۰ پاس گل را به ثبت رساند.

ستاره فرانسوی پس از دخه آ، با حقوق هفتگی ۲۹۰ هزار پوند و سالیانه ۱۵ میلیون پوند گران قیمت ترین بازیکن منچستریونایتد است.

 

منبع خبر : افکار نیوزارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید