آیا جنیفر لوپز به صورتش بوتاکس تزریق می کند؟ – ناراحتی از مردم!

0
24


آیا جنیفر لوپز به صورتش بوتاکس تزریق می کند؟ – ناراحتی از مردم!

در این میان عده ای عنوان کردند که پوست زیبا و بی نقص جنیفر لوپز به دلیل تزریق بوتاکس بوده زیرا بر روی پیشانی و بین ابروها هیچ خطی دیده نمی شود و کاملا صاف است. اما این نظرات برای جنیفر لوپز چندان خوشایند نبود و به این نظرات پاسخ داد. جنیفر لوپز در ادامه ی این ماجرا، برای هزارمین بار اعلام کرد که هرگز هیچگونه تزریق پوستی، جراحی و بوتاکس انجام نداده است.

آیا جنیفر لوپز به صورتش بوتاکس تزریق می کند؟  -  ناراحتی از مردم!

لوپز همچنین در پاسخ به این نظرات منفی نوشت: “سعی کنید وقت خود را صرف مثبت بودن، مهربان بودن و نشاط بخشیدن به دیگران کنید. وقت خود را صرف تلاش برای پایین آوردن دیگران نکنید که این موضوع باعث جوانی و زیبایی شما نیز می شود !!!”

این اولین بار نیست که جنیفر لوپز در مورد ظاهر و زیبایی طبیعی خود صحبت می کند. به گفته PageSix، جنیفر لوپز در طول زندگی حرفه ای خود از استفاده از بوتاکس و مواد پرکننده پرهیز کرده است. وی هنگام بحث در مورد خط جدید محصولات مراقبت از پوست خود توضیح داد: “من طرفدار تزریق و بوتاکس نیستم اما از مراقبت پوست و محصولات مراقبت پوستی استقبال می کنم. البته باید بگوییم که علاوه بر این محصولات مراقبت پوستی عالی، تغذیه، ورزش، شادی، سفر، رفاه و محصولات آرایشی باکیفیت نیز بر روی پوست تاثیر می گذارند.

در نهایت محصولات JLO Beauty که حدود ۳ سال است فعالیت می کند؛ در اوایل ماه به صورت رسمی محصولات مراقبت پوستی جدیدی را در اختیار عموم قرار داده است.

 

منبع :
رکنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید