آنیا تیلور جوی مجری شد

0
28

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

سریال “گامبی وزیر” مجری اپیزود پایانی فصل چهل و ششم “اجرای زنده شنبه شب” (Saturday Night Live) خواهد بود.


ایران آرت: آنیا تیلور-جوی ستاره سریال “گامبی وزیر” (The Queen’s Gambit) نت‌فلیکس مجری اپیزود پایانی فصل چهل و ششم “اجرای زنده شنبه شب” (Saturday Night Live) خواهد بود.

شبکه ان‌بی‌سی اعلام کرد که اپیزود ۱۵ می “اجرای زنده شنبه شب” را “کیگان-مایکل کی” اجرا خواهد کرد، در حالی که تیلور-جوی به عنوان مجری اپیزود پایانی فصل در تاریخ ۲۲ می خواهد بود.

در فصل چهل و ششم “اس‌ان‌ال” بازیگرانی چون “تیموتی شلمی”، “رجینا کینگ”، “ایسا ری”، “دنیل کالویا” و “کری مولیگان” برای اولین بار مجری بودند. اجرای اپیزود هفته آینده به “ایلان ماسک” مدیر عامل “تسلا” سپرده شده است.

به گزارش ۳۰نما، تیلور-جوی ماه گذشته برای بازی در “گامبی وزیر” برنده جوایز گلدن گلوب، اتحادیه بازیگران، و انتخاب منتقدین شد. او به‌تازگی در مصاحبه با مجله “ال” احتمال تولید فصل دوم این سریال پربیننده را رد نکرده است. او در سال‌های آینده در دنباله “فیوریوسا” (Furiosa) برای “مکس دیوانه: جاده خشم” و فیلم بدون عنوان “دیوید او. راسل” دیده خواهد شد.

کی ماه آینده سریال کمدی “اشمیگادون” (Schmigadoon) را در اپل تی‌وی+ دارد. “لورن مایکلز” خالق “اس‌ان‌ال” یکی از تهیه‌کنندگان این سریال و “سسیلی استرانگ” بازیگر این برنامه زنده یکی از بازیگرانش خواهد بود.

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید