آتش نشانی خارگ افتتاح می‌شود/ اجرای طرح‌های متنوع فرهنگی

0
75

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


 آتش نشانی خارگ افتتاح می‌شود/ اجرای طرح‌های متنوع فرهنگی

بوشهر – شهردار خارگ از اجرای طرح‌های متنوع فرهنگی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: ساختمان آتش نشانی خارگ افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحمید صفایی عصر سه‌شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر خارگ از آمادگی کامل مجموعه شهرداری در هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن ویژه برنامه‌های این ایام خبر داد.

شهردار خارگ اضافه کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ آماده است تا با اهتمام و برنامه ریزی هدفمند همه توان و ظرفیت‌های خود را برای اجرای شایسته ویژه برنامه‌های دهه مبارک فجر به کار گیرد.

وی افزود: جریان سازی و آگاهی بخشی ارزش‌های والای انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که با برنامه ریزی صورت گرفته به صورت درخوری به شهروندان فهیم جزیره ارائه خواهد شد و امید است که بتواند تأثیرات مثبت و رضایت‌بخشی را در جامعه بگذارد.

صفایی تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورا در کنار افتتاح پروژه شاخص احداث ساختمان آتش نشانی که پس از ۵۰ سال از افتتاح این شهرداری در دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد، برنامه‌های فرهنگی متنوعی را نیز در بزرگداشت ایام الله دهه فجر تدارک دیده است.

وی ادامه داد: از جمله این اقدامات می‌توان به آذین بندی شهر متناسب با ایام حاضر، تولید و ارائه محتوای سمعی و بصری از ارزش‌های انقلاب، مشارکت در برنامه‌های فرهنگی نظیر مسابقات کتابخوانی، پوشش درخور رسانه‌ای راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه و … اشاره کرد.

وحدت رویه خوبی در جزیره وجود دارد

حجت الاسلام موسی کمالی امام جمعه خارگ نیز اظهار داشت: دنبال کار سخت رفتن فضیلت است، در زمانی حساس حضور داریم.

وی افزود: جزیره خارگ برای دشمن اهمیت بسیار بالایی دارد، با همت والای اهالی شریف جزیره خارگ حضور حداکثری در راهپیمایی ٢٢ بهمن حضور پررنگ داشته باشیم.

امام جمعه خارگ تصریح کرد: وحدت رویه خوبی در جزیره وجود دارد، فرزند شهدا امسال در اولیت قرار گرفته‌اند، برنامه ریزی مدونی در این حوزه صورت گرفته است.

جزیره خارگ رنگین کمان اقوام و مذاهب است

بهروز خواجه رئیس شورای اسلامی شهر که به عنوان قائم مقام ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر منصوب شده است در سخنانی به بیان جایگاه ویژه دهه مبارک فجر در جزیره و اهمیت توجه ویژه به برنامه‌های این دهه پرداخت.

رئیس شورای شهر خارگ گفت: جزیره خارگ رنگین کمان اقوام و مذاهب است و اجرای درخور ویژه برنامه‌های دهه فجر در جزیره نمود ویژه‌ای دارد که می‌بایست با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود نسبت به اجرای شایسته آنها اقدام کرد.

خواجه افزود: در شرایطی که دشمنان خارجی با تبلیغات وسیع برای نقشه‌های شوم خود در تهاجم فرهنگی هزینه می‌کنند، نقش و مسئولیت ما برای تبیین ارزش‌های دهه مبارک فجر که نوعی سرمایه گذاری است بسیار پررنگ‌تر و حائز اهمیت است.

اجرای شایسته ویژه برنامه‌های دهه فجر

معاون بخشدار ویژه خارگ نیز به بیان جایگاه و شرایط خاص جزیره خارگ و اهمیت این جزیره در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخت و به اجرای شایسته ویژه برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد.

نگهدار حسین پور بیان کرد: خارگ به لحاظ شرایط راهبردی از اهمیت خاصی برخورداری است و برگزاری مراسم با توجه به کارنامه زرین انقلاب در این جزیره می‌بایست به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد که در این خصوص بهره مندی حداکثری از تمام ظرفیت‌ها اثربخش خواهد بود.

وی تصریح کرد: امید است تا با همراهی و هم افزایی همه مسئولین و آحاد جامعه در این ایام شاهد حضور گسترده و حداکثری در مراسم مذهبی و مراسم دهه فجر باشیم.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید