کرونا سوژه فیلم سینمایی شد

0
14

کرونا سوژه فیلم سینمایی شد

نویسنده "بامبشل" قصد نوشتن فیلمنامه‌ای درباره ووهان و شیوع ویروس کرونا دارد.

ایران آرت: چارلز راندولف نویسنده فیلمنامه‌های تحسین شده "کمبود بزرگ" و "بامبشل" یا "بمب خبری" در حال نوشتن فیلمنامه‌ای فعلاً بی‌نام درباره ووهان است. کمپانی "اس‌کی گلوبال" که سفارش این کار را داده دیروز اعلام کرد راندولف این فیلم را کارگردانی هم می‌کند.

این فیلم که اولین تجربه کارگردانی راندولف خواهد بود هفته‌های دراماتیک در ووهان چین و تلاش قهرمانانه جامعه پزشکی در برابر ویروس اسرارآمیز کرونا را که در فاصله‌ای کم به پاندمی جهانی بدل شد، تصویر می‌کند.

به گزارش مهر، کمپانی سفارش دهنده از این فیلمنامه به عنوان درامی قدرتمند یاد کرد که در عین حال افشاگرانه هم هست. در بیانیه کمپانی گفته شده: راندولف با داستان‌سرایی و نگاه روشنگرانه‌اش در قلب این روایت جای دارد. از دیدگاه‌های وی و نیز اولین تجربه کارگردانی‌اش کاملاً حمایت می‌کنیم.

راندولف هم از انجام این کار ابراز خوشحالی کرد و گفت هر چه بیشتر تامل و بررسی کنیم می‌توانیم به داستان عمیق‌تری از ووهان برسیم. جنگیدن با یک هیولا یک چیز است و جنگیدن با هیولا در تاریکی یک چیز دیگر.

این فیلم با استفاده از عناصر محلی در چین و سطح بین‌المللی ساخته می‌شود.

راندولف برای فیلمنامه "کمبود بزرگ" در سال ۲۰۱۶ برنده جایزه اسکار شد. "زندگی دیوید گیل" و "عشق و دیگر مخدرات" از دیگر آثار اوست.

منبع خبر : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید