کرونا جان ۳ نفر دیگر را گرفت

0
15

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

کرونا جان ۳ نفر دیگر را گرفت

ایسنا/کردستان رئیس دانشگاە علوم پزشکی کردستان از مرگ ۳ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را ۴۵۸ نفر عنوان کرد.

 فرزین رضاعی، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر ۱۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان‌های استان افزود: در سنندج ۷۹ نفر، سقز ۱۴ نفر، مریوان ۱۳ نفر، قروه ۱۲ نفر، بیجار ۹ نفر، کامیاران ۱۱ نفر، دیواندره ۳ نفر و بانه ۹ نفر بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون ۲۴ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

دکتر رضاعی از مرگ ۳ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را ۴۵۸ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۱۶۰ نفر در سنندج، ۸۷ نفر در سقز، ۴۰ نفر در قروه، ۳۸ نفر در کامیاران، ۳۵نفر در بانه، ۳۳ نفر در دیواندره، ۲۸ نفر در بیجار، ۲۷ نفر در مریوان و ۱۰نفر در دهگلان جان‌ باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اعلام کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید