کتاب‌های سیاسی و غیر معمول را در این کتابفروشی پیدا کنید/ عکس

0
7

کتاب‌های سیاسی و غیر معمول را در این کتابفروشی پیدا کنید/ عکس

در شیکاگو کتاب‌فروشی یک شغل موروثی محسوب می‌شود و می‌توان گفت از اولین سال‌های ورود صنعت چاپ به کشور آمریکا این شهر کتاب‌فروشی داشته است.

ایران آرت: در میان شهرها و ایالت‌های آمریکا شهر شیکاگو به شهر دوستداران کتاب مشهور شده است به طوری که در این شهر کتاب فروشان سعی می‌کنند با روش‌های مختلف مشتری‌های خود را جذب کنند. در شیکاگو کتاب‌فروشی یک شغل موروثی محسوب می‌شود و می‌توان گفت از اولین سال‌های ورود صنعت چاپ به کشور آمریکا این شهر کتاب‌فروشی داشته است.

کتابفروشی کیمبی (Quimby) واقع در خیابان نورث شماره ۱۸۴۵ این شهر یکی از این کتابفروشی‌ها تقریباً قدیمی است که ویژگی منحصر به فردی دارد که شاید بتواند با این ویژگی حساب آن را از دیگر کتابفروشی‌های متعدد شهر جدا کرد. این کتابفروشی مثل دیگر فروشگاه‌ها نیست و شما نمی‌توانید جدیدترین کتاب‌ها را در لیست پرفروش‌ترین‌ها پیدا کنید. بلکه باید به دنبال کتاب‌های عجیب و غریب بگردید.

به گزارش ایبنا، کتابفروشی کیمبی دارای وسیع‌ترین مجموعه از کتاب‌هایی است که منتشر کننده آنها در آمریکا به ناشران غیرمعمول (Unusual) مشهور هستند. این ناشران هر کتاب و رمان مصور و غیرمصور زیرزمینی، منتقد دولت و کتاب‌های سیاسی را چاپ می‌کنند و به جرات می‌توان گفت از هر نسخه از این کتاب‌ها را می‌توان در این کتابفروشی جستجو کرد.

quimbys-bookstore-shutterstock-editorial-2762217a

منبع خبر : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید