چرا انتقال هافبک سیتی به رئال مادرید منتفی شد؟

0
34

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


چرا انتقال هافبک سیتی به رئال مادرید منتفی شد؟

ایلکای گوندوغان در گذشته در آستانه انتقال به رئال مادرید قرار داشت….

به گزارش “ورزش سه”، امشب منچسترسیتی در شرایطی به مصاف رئال مادرید در استادیوم برنابئو خواهد رفت که با توجه به حضور هافبک های بزرگی چون تونی کروس، لوکا مودریچ و کاسمیرو در ترکیب حریف، کار دشواری برای کنترل میانه میدان و بردن جنگ وسط زمین از حریف دارد.

ایلکای گوندوغان بی شک در دیدار امشب نقش مهمی ایفا خواهد کرد. این هافبک آلمانی بازیکن مورد علاقه پپ گواردیولاست و اولین خرید او در هنگام انتصاب به عنوان سمربی جدید سیتی در سال ۲۰۱۶ محسوب می شود. ممکن بود ایلکای گوندوغان در گذشته راهی تیم رقیب امشب شود، اما مشکلات دورتموند در آن مقطع مانع نهایی شدن این انتقال شد.

در تابستان سال ۲۰۱۳ رئال مادرید فاصله چندانی تا جذب ایلکای گوندوغان نداشت، اما دورتموند در آن مقطع به این باشگاه اطلاع داد اخیرا دو بازیکن مهم به نام های رابرت لواندوفسکی و ماریو گوتزه را به فروش رسانده و در حال حاضر امکان از دست دادن یک ستاره دیگر نیز برای آنها وجود ندارد. بدین ترتیب انتقال ایلکای گوندوغان به برنابئو منتقفی شد و این ستاره آلمانی چند سال بعد به پیشنهاد سیتی پاسخ مثبت داد. البته سیاست دورتموند در سال های اخیر پرورش بازیکنان استعداد و فروش آنها با قیمت هایی هنگفت بوده، اما فشار هواداران در سال ۲۰۱۳ مانع حضور ایلکای گوندوغان در رختکن برمبئو شد و این بازیکن چند سال به پیشنهاد سیتی پاسخ مثبت داد.منبع خبر : مدال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید