چاه خانه مردی را در شهر ری بلعید + عکس

0
20

چاه خانه مردی را در شهر ری بلعید + عکس

به گزارش رکنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره جزئیات حادثه سقوط فردی درون چاه، اظهار کرد: ساعت ۱۸:۳۸ عصر روز گذشته یک مورد حادثه سقوط در چاه در خیابان غیوری شهرری به سازمان ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، افزود: محل حادثه یک منزل مسکونی قدیمی بود که در بخشی از حیاط آن و در جوار دیوار چاه آبی وجود داشت و فرد یک مالک ۶۰ ساله بود که در کنار چاه حضور داشته و یکباره دهانه چاه و موزاییک‌ها تخریب شد و فرد به داخل چاه سقوط کرده بود.

ملکی با بیان اینکه فرد در انتهای چاه محفوظ شده بود، گفت: آتش نشانان با احتیاط کامل ایمن سازی لازم را انجام دادند و پس از تلاش موفق شدند فرد را زنده از چاه خارج کنند، فرد مصدومیت زیادی نداشت و برای یک معاینه کلی تحویل عوامل اورژانس داده شد.

ملکی با بیان اینکه عملیات در ساعت ۱۹:۳۷ دقیقه به پایان رسید، گفت: شهروندانی که چاه‌های قدیمی دارند، در صورتی که قصد استفاده از آن را ندارند دهانه چاه را ببندند یا آن را مقاوم کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

منبع خبر : رکنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید