واکنش خانم بازیگر به دعوای جانی دپ و امبر هرد/ جانی احمق نیست

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :
[ad_1]

بونهام کارتر که با دپ در هفت فیلم از جمله “چارلی و کارخانه‌ شکلات‌سازی” و “سویینی تاد” همکاری کرده، در مصاحبه با گاردین می‌گوید از وضعیتی که دپ در آن به سر می‌برد غافلگیر شده.


ایران آرت: هلنا بونهام کارتر در آستانه‌ اعلام نتیجه‌ی دادگاه شکایت “جانی دپ” از نشریه‌ سان می‌گوید همکارش احمق نیست. دپ به دلیل “ضارب همسر” خوانده شدنش و مطرح شدن اتهام رفتار خشونت‌آمیز با “امبر هرد” همسر سابقش، از این نشریه شکایت کرده است. جلسات دادگاه دپ و هرد که در ماه ژوئیه در لندن برگزار شد، جزئیات ریز و درشتی از زندگی خصوصی آن‌ها فاش کرد.

بونهام کارتر که با دپ در هفت فیلم از جمله “چارلی و کارخانه‌ی شکلات‌سازی” و “سویینی تاد” همکاری کرده، در مصاحبه با “گاردین” می‌گوید از وضعیتی که دپ در آن به سر می‌برد غافلگیر شده.

او می‌گوید: “خصوصیتی سنتی در مورد رفتار جانی وجود دارد – هیچ‌یک از آن‌ها منطقی نیستند. اما این مرد احمق نیست. اگر فکر می‌کرد که حق با او نیست تا اینجا قضیه را کش نمی‌داد.”

جانی دپ و امبر هرد

به گزارش ۳۰نما بونهام کارتر که در سریال درام تاریخی “تاج” نقش “پرنسس مارگارت” را بازی می‌کند، از تجارب همکاری با “هاروی واینستین” تهیه‌کننده‌ بدنام هالیوودی نیز می‌گوید: “من هیچ‌وقت چیزی را سیاه و سفید نمی‌بینم. معتقدم که انسان‌ها چند رنگ دارند، هرگز کاملاً خوب یا کاملاً بد نیستند. واینستین یک فرد بدرفتار بود و بس. اما از طرفی واقعاً چنین نبود. بدرفتار، احتمالاً روانی و یک تهیه‌کننده‌ی فیلم به‌شدت کارآمد بود.”

فصل چهارم سریال “تاج” ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش خواهد شد

 


[ad_2]

منبع خبر : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید