مصطفی ادیب:‌ هدف تعیین ترکیب کابینه است نه تکروی یا هدف قرار دادن شخصی

0
15

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

مصطفی ادیب:‌ هدف تعیین ترکیب کابینه است نه تکروی یا هدف قرار دادن شخصی

مصطفی ادیب امروز، پنج‌شنبه اظهار کرد: از میشل عون، رئیس‌جمهوری درخواست کردم نشست‌مان را به عصر موکول کند تا رایزنی‌ها و تماس‌های بیشتری قبل از اعلام موضع نهایی صورت بگیرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از النشره، منابع سیاسی وابسته به مصطفی ادیب، نخست وزیر مکلف لبنان به نقل از او گفتند، ماموریتی که من به انجامش مکلف شدم در نتیجه تفاهم اکثریت گروه‌های سیاسی لبنان بود، من مامور تشکیل دولت متخصصان غیرسیاسی در یک دوره زمانی کوتاه و آغاز اجرای فوری اصلاحات هستم، بر این اساس هدف من تکروی در نظر و عقیده و هدف قرار دادن هیچ یک از گروه‌های سیاسی لبنان نیست بلکه انتخاب ترکیب دولت از بین افراد متخصص است.

منابع به نقل از ادیب گفتند: من خواهان این هستم که ماموریتم متناسب با روحیه تفاهم اساسی بر سر تشکیل دولتی از متخصصان باشد لذا از میشل عون درخواست کردم نشست‌مان را به عصر امروز موکول کند تا رایزنی‌های بیشتری قبل از تعیین موضع نهایی داشته باشیم.

در این راستا شبکه “الجدید” گزارش داد، مصطفی ادیب با علی حسن خلیل، وزیر دارایی سابق و معاون سیاسی سید حسن نصرالله و حسین خلیل برای باز کردن گره وزارت دارایی ملاقات می‌کند یا بر سر این پست به توافق می‌رسند یا ادیب از حضور در کاخ بعبدا برای ملاقات با عون معذور است.
 

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید