مارگو رابی و کریستین بیل زوج جدید سینما

0
43

مارگو رابی و کریستین بیل زوج جدید سینما

دو ستاره سرشناس حال حاضر سینمای جهان در فیلم جدید دیوید او راسل مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

ایران آرت: ماگو رابی به دنبال نامزدی در اسکار با فیلم سینمایی "بمب خبری"، پروژه جدید خود را پیدا کرده و در فیلم جدیدی به کارگردانی دیوید او راسل، در کنار کریستین بیل نقش آفرینی خواهد کرد.

راسل این فیلم سینمایی را از روی فیلمنامه‌ خود کارگردانی خواهد کرد. اطلاعاتی از داستان این فیلم سینمایی هنوز منتشر نشده است. متیو بودمن تهیه‌کننده اجرایی فیلم‌های "جوی" و "شیاد آمریکایی"، تهیه کننده این فیلم نیز خواهد بود.

با توجه به اینکه کریستین بیل و مارگو رابی برای آینده پروژه خاصی ندارند، به نظر می‌رسد ساخت فیلم که اولین اثر راسل بعد از فیلم سینمایی "جوی" در سال ۲۰۱۵ است، در مسیر درستی حرکت کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مارگو رابی در سال ۲۰۱۹ بسیار مشغول بود. او در فیلم سینمایی "روز و روزگاری در هالیوود" به کارگردانی کوئنتین تارانتینو در نقش شارون تیت ظاهر شد و همچنین در فیلم سینمایی "بمب خبری" بازی کرد. نقشی که نقد‌های مثبتی دریافت کرد و دومین نامزدی او در اسکار را رقم زد. فیلم سینمایی "فورد در برابر فراری" با نقش آفرینی کریستین بیل در اسکار نامزد شده بود. البته خود کریستین بیل در بخش بازیگری نامزد نشد. او در فیلم سینمایی "پرندگان شکاری" نقش آفرینی و نقشش را به عنوان هارلی کوئین دوباره بازی کرده است. او این نقش را در فیلم سینمایی "جوخه انتحار" نیز ایفا کرده است.

راسل هم برای فیلم‌های سینمایی "شیاد آمریکایی"، "مبارز" و "دفترچه امیدبخش" توانسته سه بار نامزد اسکار بهترین کارگردانی شود. آخرین فعالیت او به عنوان کارگردان به فیلم "جوی" با بازی جنیفر لارنس باز می‌گردد.

کمپانی نیو رگنسی که ساخت این فیلم را بر عهده دارد، فیلم‌های نامزد اسکاری همچون "مرد پرنده ای"، "از گور برخاسته"، "زنان کوچک"، "فانوس دریایی"، "حماسه کولی"، "به سوی ستارگان" و "فرقه قاتلین" را تولید کرده است.

منبع خبر : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید