قلعه‌نوعی: فوتبال این مدلی لذتی ندارد

0
20

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی دو بر صفر مقابل گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت: خدا را شکر بعد از ۱۰۰ روز بازی نکردن و ماجرا‌های قبل از آن، بازی خیلی خوبی انجام دادیم و دو گل زدیم. روی دروازه‌مان موقعیت ایجاد نشد. چندین موقعیت هم استفاده نکردیم. به جلالی و تیمش تبریک می‌گویم. این تیم یکی از تیم‌های خوب لیگ ماست. خوشحالم که با این سه امتیاز توانستیم در جدول بمانیم و از نظر روحی شرایط خوبی پیدا کنیم. باید بچه‌هایمان را ستایش کنیم. خیلی با برنامه و منطقی کار کردیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. فکر می‌کنم یکی از بازی‌های باکیفیت بود.

وی در مورد ورزشگاه خالی، عنوان کرد: اصلا فوتبال این مدلی لذت ندارد. چهل سال عادت کردیم با تماشاگر و شور و شعف، اما الان شرایط اینگونه است. جایشان واقعا خالی است. وقتی بازیکنان به سمت سکو‌ها رفتند، احساس کردم تماشاگران آنجا هستند. این برد را به آن‌ها تبریک می‌گوییم. ما به این برد نیاز داشتیم تا در جدول بمانیم و مسائل گذشته را فراموش کنیم.

قلعه‌نویی در خصوص درگیری لفظی با مجید جلالی گفت: اصلا اینطور نیست. او استاد من است و با هم صحبت کردیم. او بزرگ ما است. دیروز نهایت همکاری را با آن‌ها کردیم. بازی رفت به ما زمین دادند، چون آن زمین شرایط خوبی نداشت. باید از مهندس پاک نهاد هم تشکر کنیم. خواهش کردم یک جلسه به آن‌ها زمین بدهد. جلالی بزرگ همه ما است. این گپی بود که همه ما مربیان با هم می‌زنیم.

سرمربی سپاهان در مورد عملکرد گروه داوری عنوان کرد: آن‌ها نسل جدیدی هستند. عرب براقی را می‌شناسم. از بستگان علیرضا فغانی است و فکر می‌کنم یک فغانی دیگر ظهور می‌کند. امیدوارم همین روند را ادامه بدهد. داوران ما زحمت می‌کشند. چه از نظر توجه و چه از نظر دستمزد، مظلوم هستند. عرب براقی هم یکی از آیندگان داوری ما است.

منبع خبر : روز نو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید