قایدی: نمی‌توانم خوشحالی ام را توصیف کنم/ هدف همه ما قطر است

0
10

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

قایدی: نمی‌توانم خوشحالی ام را توصیف کنم/ هدف همه ما قطر است

مهاجم جوان تیم ملی که نخستین گل ملی خود را در بازی با بوسنی به ثمر رسانده، می‌گوید قادر به توصیف خوشحالی خود نیست.

به گزارش ایسنا، مهدی قایدی، هافبک ملی‌پوش استقلال که در دیدار با بوسنی، یکی از دو گل تیم ملی ایران را به ثمر رساند گفت: بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و توانستیم نتیجه مدنظر را کسب کنیم. خوشحالم که اولین گل خودم را زدم. واقعا به قدری خوشحالم که نمی توانم توصیف کنم.

وی درباره انتشار تصویری از پدرش در حال تماشای بازی ایران و بوسنی گفت: از زمان حضور در بوسنی نتوانستیم صحبتی داشته باشیم چون پدرم به فضای مجازی مسلط نیست. این فیلم را یکی از دوستانم فرستاد که پدرم مشغول تماشای بازی است و من خیلی خوشحال شدم. دلم می‌خواست مردم هم این فیلم را ببینند.

این مهاجم در واکنش به اینکه آیا تصور می‌کرد در این دیدار برای تیم ملی گلزنی کند، اظهار کرد: وقتی گفتند با بوسنی بازی دارند اسم‌های بزرگی مانند ژکو و پیانیچ به ذهنمان می‌آید اما ژکو در این بازی نبود. در هر حال بازی کردن مقابل این بازیکنان انگیزه زیادی می خواهد و من هم در زمان کوتاه حضورم در زمین توانستم مردم را خوشحال کنم.

قایدی درباره فضای اردوی تیم ملی ایران که متشکل از بازیکنان جوان و باتجربه شده است، خاطرنشان کرد: الان جو به گونه ای است که همه با همدیگر رفیق هستند و به همین دلیل نتایج خوبی می گیریم.

این بازیکن درباره عملکرد فنی دراگان اسکوچیچ و حضور وی در راس هدایت تیم ملی خاطرنشان کرد: اسکوچیچ خیلی قابل احترام است. سطح فنی و تفکرات بالایی دارد و در هر سیستمی که بازی می کنیم، نکات لازم را یادآوری می‌کند و نکات مثبت و منفی را می گوید و ما با ذهن باز به زمین می رویم. امیدوارم این روزهای خوب با اسکوچیچ ادامه داشته باشد. همه ما یک هدف داریم و آن هم رسیدن به قطر است.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید