فال حافظ امروز همراه با تعبیر یکشنبه ۹۹/۹/۲

[ad_1]

فال حافظ امروز همراه با تعبیر یکشنبه ۹۹/۹/۲

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز  را مطالعه می کنید.

فال حافظ

فال حافظ متولدین فروردین

🌸نکته‌ای دلکش بگویم خال آن مه رو ببین
🍃عقل و جان را بسته زنجیر آن گیسو ببین
🌸عیب دل کردم که وحشی وضع و هرجایی مباش
🍃گفت چشم شیرگیر و غنج آن آهو ببین

🔸تعبیر: شما فکر می کنید این چند صباح زندگی را باید خوش بود و خوشگذراند. هر قدر که به مشا می گویند فکر اینده هم باشید می گوئید هستم ولی غافلید. دوستانتان با حیله و نیرنگ از شما سوئ استفاده می کنند ولی نمی فهمید روزی می رسد که دیگر از عیش و طرب سیر شده اید که دیگر آه در بساط ندارید پس سرکش نباشید از زور قوت بازویتان آلان استفاده کنید وقت برای خوشی زیاد است.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🌸دوستان وقت گل آن به که به عشرت کوشیم
🍃سخن اهل دل است این و به جان بنیوشیم
🌸نیست در کس کرم و وقت طرب می‌گذرد
🍃چاره آن است که سجاده به می بفروشیم

🔸تعبیر: الان وقت کار و تلاش است. وقت برای تفریح زیاد دارید به چاره ی کار بیاندیشید. اگر دیر اقدام کنید هر آنچه ساخته اید تباه می شود. از هوی های نفسانی پرهیز کنید. خدا با شماست و در همه حال کمکتان می کند.

فال حافظ متولدین خرداد

🌸فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
🍃گل در اندیشه که چون عشوه کند در کارش
🌸دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند
🍃خواجه آن است که باشد غم خدمتگارش

🔸تعبیر: به دست آوردن پول و سود به هر طریق ممکن جایز نیست بلکه اصل آن است که حلال و حرام مشخص باشد. با حرف زدن به جایی نمی رسید بهتر است کمی به قول هایی که داده اید و به عهدی که بسته اید فکر کنید و عمل نمایید. مواظب راهی که می روید باشید. سفر کرده ی شما به سلامت بر می گردد. انشاالله

فال سال ۹۹

فال حافظ متولدین تیر

🌸خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست
🍃گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست
🌸مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند
🍃زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

🔸تعبیر: به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش

فال حافظ متولدین مرداد

🌸شربتی از لب لعلش نچشیدیم و برفت
🍃روی مه پیکر او سیر ندیدیم و برفت
🌸گویی از صحبت ما نیک به تنگ آمده بود
🍃بار بربست و به گردش نرسیدیم و برفت

🔸تعبیر: قدر چیزی را که داشته ای ندانستی. حالا که از دستداده ای افسوس می خوری چرا خوب رفتار نکردی و او رنجیده خاطر از پیش تو رفت. غرورت را کنار بگذر باز هم پیش قدم شو تا به وصالش برسی. لطف خداوند باز هم شامل حالت می شود.

فال حافظ متولدین شهریور

🌸حاشا که من به موسم گل ترک می کنم
🍃من لاف عقل می‌زنم این کار کی کنم
🌸مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم
🍃در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم

🔸تعبیر: مرحله جدیدی از زندگیتان را آغاز می کنید و به رشد عقلی رسیده اید. پس ایمان و عملتان را نیز کامل کنید. از تزویر و ریا در اطرافتان ناراحتید. لطف خدا شامل حالتان شده و نامه ای با ارزش شما می دهند که بسیار خوشحال می شوید توشه ای هم برای آخرت خودتان اندوخته کنید.

فال حافظ سال ۱۳۹۹

فال حافظ متولدین مهر

🌸حال خونین دلان که گوید باز
🍃و از فلک خون خم که جوید باز
🌸شرمش از چشم می پرستان باد
🍃نرگس مست اگر بروید باز

🔸تعبیر: شما جواب بدی را با خوبی بدهید تا دیگران ار رفتار خودشان شرمنده شوند. ناراحت و غمگین نباشید و به خداوند توکل کنید. خودتان یاعلی بگویید و مطمئن باشید موفق می شوید. انشاالله به زیارت کعبه ی مکرمه مشرف می شوید.

فال حافظ متولدین آبان

🌸مسلمانان مرا وقتی دلی بود
🍃که با وی گفتمی گر مشکلی بود
🌸به گردابی چو می‌افتادم از غم
🍃به تدبیرش امید ساحلی بود

🔸تعبیر: فکر می کنی کسی حرفت را نمی شنود و از مشکلت خبر ندارد. کسی تو را از گرداب غم رهایی نمی دهد. اما همه ی این ها مصلحت الهی است و تو مورد امتحان قرار گرفته ای باز هم رحمت خدا شامل حالت می شود و کاردانی تو را نجات می دهد بدان همه ی این مصائب به خاطر جهالت خودت بوده است.

فال حافظ متولدین آذر

🌸به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم
🍃بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم
🌸اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد
🍃به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم

🔸تعبیر: یارتان اگرچه از نظر مادی در مضیغه می باشد ولی بسیار مهربا و وفادار است. به او اعتماد کنید او تمام خوشی ها را بر خود حرام کرده تا بتواند شما را خوشبخت نماید. در رسیدن به حاجات شما هم کمکش کنید هر چند که او می گوید شرمنده است ولی شما باز هم یاری اش دهید.

فال حافظ متولدین دی

🌸دیر است که دلدار پیامی نفرستاد
🍃ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد
🌸صد نامه فرستادم و آن شاه سواران
🍃پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

🔸تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال حافظ متولدین بهمن

🌸باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش
🍃بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش
🌸ای دل اندربند زلفش از پریشانی منال
🍃مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

🔸تعبیر: آنچه را که مصلحت است انجام بده فقط علم برای رسیدن به مقصود و حاجت کافی نیست ایمان قوی و تحمل سختی ها ی راه هم لازم هست. بنابراین دست از غرور بردار و تلاش کن. کرم داشته باش تا به مقصود برسی.

فال حافظ متولدین اسفند

🌸دوش با من گفت پنهان کاردانی تیزهوش
🍃و از شما پنهان نشاید کرد سر می فروش
🌸گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع
🍃سخت می‌گردد جهان بر مردمان سختکوش

🔸تعبیر: زندگی را هر طور که بگیری می گذرد پس سخت نگیر تا روزگارت به خوشی بگذرد. در عین ناراحتی و غم بخند تا مرهم روی زخم های دلت باشد. هر چه می کشی از آشناست به پند پیرانگوش کن. تمام حرف هایی که می زنی بر علیه خودت استفاده می شود پس عاقل باش. حریم خودت را نگهدار تا از غم رهایی یابی.

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ
فال حافظ

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

🔸 ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
🔸 حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
🔸 ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها

فال حافظ فال و طالع بینی

منبع : جدولیاب

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید