عجیب‌ترین اتفاق سال ۹۸ خودش بود/ دین‌محمدی سرمربی تیم ملی می‌شود!

0
64

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


عجیب‌ترین اتفاق سال ۹۸ خودش بود/ دین‌محمدی سرمربی تیم ملی می‌شود!

سرپرست سابق تیم استقلال گفت: سال ۹۸ از نظر فردی برای من سال خوب و پر باری بود اما به لحاظ اجتماعی سالی بسیار سخت را پشت سر گذاشتیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ستار همدانی بازیکن و سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر به سئوالاتی که بی ارتباط به نوروز نبود پاسخ داد.

* خبرگزاری مهر: سال ۹۸ چطور گذشت؟

– ستار همدانی: اگر از نظر شخصی و فردی به سال ۹۸ نگاه کنم باید بگویم سال خوبی را داشتم. اما ما جزئی از یک کل به اسم جامعه هستیم و اگر بخواهم از نظر اجتماعی به سال ۹۸ نگاه کنم باید بگویم سالی بسیار سخت را سپری کردیم. اما سال ۹۸ هم با همه سختی هایش گذشت و به خاطره ها پیوست و این خصلت دنیاست. امیدوارم سال جدید به ازای تک تک این مشکلات مردم ایران خیر ببینند.

* عجیب ترین اتفاق سال ۹۸ کدام بود؟
– در سال ۹۸ آنقدر اتفاقات عجیب و تلخ افتاد که نمی‌توان یکی از آنها را به عنوان عجیب ترین انتخاب کرد. اما این را می‌گویم که عجیب ترین اتفاق سال ۹۸ خود سال ۹۸ بود. سالی که از روز اول فروردین تا ۲۹ اسفند با حادثه و بلا همراه بود را نمی‌توان سال عجیبی دانست؟

* دلیل این که امسال این میزان بلا در کشور ما نازل شد چیست؟
– جامعه ما با هم نا مهربان شدند، صداقت‌ها کم شده، معرفت‌ها نسبت به هم کم شده، رحم مردم نسبت به هم از بین رفته، دروغ زیاد شده و خداوند هم همه این‌ها را می‌بیند. از نظر من یکی از اصلی ترین عواملی که باعث شده تا این میزان بلا در جامعه زیاد شود همین موارد است. جامعه ما باید خودش را اصلاح کند تا کائنات هم نگاه شان را به این کشور و مردمش برگرداند.

* می‌دانی سال ۹۹ چه سالی است؟
– سال موش است و امیدوارم در سال موش، موش‌هایی که به جان مردم افتادند و روزی مردم را انبار می‌کنند از این کارشان دست بکشند و به سوراخ های خود بروند تا مردم یک نفس راحت از دست آنها بکشند.

* آرزوی ورزشی ات برای سال ۹۹ چیست؟
– رسیدن تیم ملی به جام جهانی. در این روزها که فقط خبرهای بد شنیده می‌شود، فوتبال می‌تواند دل مردم را خوش کند و امیدوارم با صعود ایران به جام جهانی دل مردم خوش شود.

* یک دروغ سیزده بگو.
– بنویسید سیروس دین محمدی سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی می‌شود.

* یک آرزو
– آرزو می‌کنم در سال ۹۹ حال مردم خوب باشد.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید