عباس حیدری پلیس شیرازی چگونه به شهادت رسید؟

0
26


عباس حیدری پلیس شیرازی چگونه به شهادت رسید؟

عباس حیدری پلیس شیرازی چگونه به شهادت رسید؟

شهیدان والامقام “عباس حیدری” و “امید خالدی” بامداد بیست و دوم دی ماه هنگام تعقیب و گریز یک خودرو در شیراز، بر اثر تصادف شهید شدند

۲ نفر از مأمورین فداکار پلیس استان فارس هنگام تعقیب و گریز خودرو متهمان و بر اثر واژگونی خودرو در شیراز جان خود را از دست دادند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس  در این خصوص اظهار داشت: بامداد سه شنبه واحد گشت کلانتری ۲۷ “گلستان” شیراز هنگام گشت زنی در مسیر کمربندی به سمت میدان صنایع، به یک دستگاه خودرو سواری با ۳ سرنشین مشکوک و دستور ایست می دهند.

سرهنگ “کاووس محمدی” با بیان اینکه سرنشینان خودرو بدون توجه به ایست مأموران اقدام به فرار می کنند، افزود: علی رغم هشدارهای مأموران انتظامی و اخطار با شلیک تیر هوایی در جهت متوقف کردن خودرو، راننده و سرنشینان خودرو به حرکت خود ادامه می دهند.

وی گفت: در هنگام تعقیب و گریز، خودرو ماموران انتظامی از مسیر منحرف و بر اثر برخورد شدید با موانع کنار بلوار، متأسفانه دو تن از مأموران انتظامی جان خود را از دست می دهند.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس ضمن تسلیت و تعزیت به خانواده این ۲ مأمور فداکار نیروی انتظامی استان، تأکید کرد: شناسایی متهمان به صورت ویژه در دستور پلیس آگاهی استان قرار گرفته و اخبار تکمیلی متعاقبا” اعلام خواهد شد.

سرهنگ حمید افرامن رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان فارس نیز ضمن تسلیت به خانوده  این مامورین فداکار و همکارن نیروی انتظامی اعلام کرد: در این عملیات تعقیب و گریز مرگبار استوار دوم عباس حیدری و سرباز وظیفه استوار امید خالدی براثر واژگونی خودرو جان خود را از دست دادند.

تشییع پیکر دو شهید نیروی انتظامی

مراسم تشییع پیکرهای پاک ۲ شهید فرماندهی انتظامی استان فارس که روز گذشته حین انجام ماموریت، به شهادت رسیدند، در شیراز برگزار شد.

ظهر سه‌شنبه ۲۳ دی، با حضور نماینده ولی فقیه، فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولان و کارکنان انتظامی فارس، مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهیدان استواریکم “عباس حیدری” و استواریکم وظیفه “امید خالدی” در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد.

 

 

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید