سنگ تمام و حمایت ویژه علی کریمی از این ستاره استقلال+عکس

0
40

علی کریمی معتقد است بهترین بازیکن آبی پوشان در سال ۹۸ مهدی قایدی است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی کریمی هافبک تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد تیم فوتبال استقلال در سال گذشته گفت: جدا از خوب یا بد بودن نتایج، به اعتقاد من استقلال در سال ۹۸ بازی‌های خوبی به نمایش گذاشت. بازی با تراکتور و الریان بازی‌های خوبی برای ما بودند. فکر می‌کنم چند سالی بود که تیم‌های ایرانی رقیبان آسیایی را با پیروزی پرگل نبردند و آن پیروزی برابر الریان، از اتفاقات خوب سال ۹۸ بود.

کریمی در پاسخ به این سوال که اگر بخواهد یکی از بازیکنان استقلال را به عنوان بهترین و تاثیرگذار‌ترین بازیکن این تیم در سال ۹۸ انتخاب کند، او چه کسی است، با تمجید از قایدی گفت: به اعتقاد من مهدی قائدی برترین بازیکن استقلال در سال ۹۸ بود، زیرا پس از اتفاقاتی که در ۲، ۳ سال گذشته برایش رخ داد، سال گذشته بازی‌های خوبی انجام داد و بازیکن باثباتی بود.

البته می‌توانستم وریا غفوری، شیخ دیاباته، محمد دانشگر و روزبه چشمی را هم انتخاب کنم، اما این بازیکنان سال‌ها است که چنین نمایشی دارند، در صورتی که قائدی در ۲ سال گذشته آن طور که باید نتوانست خودش را نشان دهد، اما در بازی‌های این فصل تاثیرگذار بود و نمایش خوبی داشت.

منبع خبر : جام نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید