ساری: زمان لازم بود تا ناکامی جام حذفی را فراموش کنیم

0
22

به گزارش وانانیوز،

مائوریتزیو ساری پس از پیروزی ۳ بر یک یوونتوس مقابل جنوا در هفته بیست‌و‌نهم سری A به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت:به نظرم تیم ما عملکرد خوبی داشت، حتی در نیمه اول. ما موقعیت‌های خطرناکی داشتیم وتقریباً هیچ موقعیتی هم به حریف ندادیم. کار گروهی تیم خوب بود و به سه گل زیبا منجر شد. تیم ما بعد از ناکامی ما جام حذفی (باخت مقابل ناپولی در فینال جام حذفی) خودش را پیدا کرده اما می‌دانستم که تنها زمان لازم بود تا دوباره بازی‌های خوبی ارائه کنیم.

میرالم پیانیچ، هافبک بوسنیایی یوونتوس که معاوضه‌اش با آرتور ملو هافبک برزیلی بارسلونا قطعی شده است، در ترکیب اصلی یووه به میدان رفت. مائوریتزی ساری هم تأکید کرد که پیانیچ از این جابجایی خوشحال است و انتظار دارد که پیانیچ در بازی‌‌های باقیمانده‌اش در فصل جاری با تمام خود برای یوونتوس کار کند.

او افزود: من این روزها فرصت صحبت با میرالم را نداشتم. بعد از محرومیتش و بعد از قرنطینه با او صحبت کردم، چون او ۲۰ تا ۲۵ روز در وضعیت جالبی قرار نداشت. ما از بازیکنان‌مان دلیل افت‌شان را پرسیدیم و سعی کردیم راه‌حل را پیدا کنیم. به نظرم این اتفاقات اخیر بیشتر از آنکه از نظر فیزیکی باعث افت عملکرد تیم ما شده باشد از نظر ذهنی و روانی روی آنها تأثیر منفی گذاشته است. من مطمئنم که پیانیچ تا مدتی که در کنار ماست عملکرد خوبی خواهد داشت. من او را خوشحال و خونسرد می‌بینم و نگرانش نیستم.

پیروزی یوونتوس مقابل جنوا حاشیه امنیت ۴ امتیازی این تیم در صدر جدول را حفظ کرد.

انتهای پیام/

منبع خبر : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید