روان سازی جریان ترافیک جاده قدیم قم در محدوده سه راه باقرشهر

0
11

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


روان سازی جریان ترافیک جاده قدیم قم در محدوده سه راه باقرشهر

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بازگشایی پل روگذر تقاطع غیرهمسطح سه راه باقر شهر را زمینه ساز بهبود جریان ترافیک در جاده قدیم قم دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، صفا صبوری دیلمی ضمن اعلام بازگشایی پل روگذر تقاطع غیر همسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم (سه راه باقرشهر)، این گشایش ترافیکی را زمینه ساز بهبود جریان ترافیک در جاده قدیم قم دانست و یادآور شد: پل روگذر تقاطع غیر همسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، متعاقب تأمین ملاحظات ترافیکی مورد نظر پلیس راهور تهران بزرگ گشایش یافته و به این منظور یک دوربرگردان همسطح جنوب به جنوب در جاده قدیم قم و یک دوربرگردان همسطح شرق به شرق در بلوار علامه عسگری احداث شده است.

وی با بیان آنکه بلوار علامه عسگری یکی از اصلی‌ترین معابر حمل و نقلی باقرشهر است و خودروهای عبوری این محدوده معمولاً در تقاطع همسطح بلوار با جاده قدیم قم، توقف‌های طولانی مدتی را تجربه می‌کردند، افزود: گشایش پل روگذر تقاطع علاوه بر هدایت بهتر بار ترافیک ترانزیتی و تردد بین شهری خودروها از طریق جاده قدیم قم، حجم عظیم مراجعات شهروندان به بهشت زهرا (س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) را ساماندهی خواهد کرد.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، طول پل روگذر جنوب به غرب، با احتساب شیب‌راهه ها ۵۳۳ متر بوده و عرض آن بیش از ۱۰ متر است. برای احداث این پل جهتی ۴۴ حلقه شمع و ۶ پایه بتنی اجرا شده است.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید