راه‌اندازی کاروان جهیزیه برای تامین جهیزیه نوعروسان استان سمنان

0
17

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

راه‌اندازی کاروان جهیزیه برای تامین جهیزیه نوعروسان استان سمنان

ایسنا/سمنان قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: به مناسبت سالروز به مناسبت سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه(س) پویش مردمی تهیه جهیزیه برای نوعروسان با همکاری ۷۰ مرکز نیکوکاری، اداره کل ورزش و جوانان و کمیته امداد راه اندازی می شود.

محمد قوسی، قائم مقام کمیته امداد استان سمنان ۱۱تیرماه در دیدار معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کاروان جهیزیه برای تامین جهیزیه نوعروسان استان سمنان خبر داد و اظهار کرد:۷۰ مرکز نیکوکاری فعال استان سمنان در تمام سال با جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی جهیزیه ویژه نوعروسان و افراد نیازمند زپرا تهیه می کنند.

وی با اشاره به مناسبت سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه(س) و راه اندازی پویش مردمی تهیه جهیزیه برای نوعرسوان خاطرنشان کرد: مراکز نکیوکاری ظرفیت بالایی برای تهیه جهیزیه نو عروسان دارد.

قوسی به راه اندازی کاروان جهیزیه در برخی از شهرهای استان در روز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه(س) و ایجاد شو ر و هیجان در این روز خجسته خبر داد و گفت: گرامیداشت این روز مبارک تنها با حرکت این کاروان و با توجه به شیوع کرونا برگزار می‌شود.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان از پیش بینی تهیه بیش از ۳۰  سری جهیزیه توسط مراکز نکیوکاری و  کمیته امداد خبر داد و گفت: در سال گذشته بیش از ۶۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان، هدیه ازدواج به پسران در شرف ازدواج و به ازدواج مجدد پرداخت شده است.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید