دیاباته تعهد داده پنجشنبه صبح در تهران باشد

0
31

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


دیاباته تعهد داده پنجشنبه صبح در تهران باشد

مدیرروابط بین الملل استقلال اعلام کرد که شیخ دیاباته تعهد داده بامداد روز پنجشنبه در تهران باشد….

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال که برای به دنیا آمدن فرزند سومش به کشور فرانسه سفر کرده ، قرار شده که روز پنجشنبه به ایران برگردد و در تمرینات تیمش شرکت کند. درباره او اما شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است به ایران برنگردد.

کاظم قیم مدیر روابط بین الملل استقلال درباره آخرین وضعیت شیخ دیاباته برای بازگشت به تهران به خبرنگار ما گفت: «دیاباته و مدیربرنامه هایش به ما تعهد و تضمین دادند که با پرواز بامداد پنجشنبه این بازیکن به تهران برگردد و ما هم روی قول آنها حساب کردیم. از این رو برای او بلیت برگشت از فرانسه نیز رزرو کردیم و بعید است مشکلی برای بازگشت او وجود داشته باشد.»

وی درباره شایعه قرنطینه او در فرانسه تاکید کرد: «این قانون در کشور فرانسه برای مسافران وجود دارد اما دیاباته چون با باشگاه استقلال قرارداد دارد مشکلی ندارد و دفعه پیش نیز با همین قرارداد توانست به ایران برگردد. این چیزی است که مدیربرنامه هایش به ما اعلام کرد و منتظریم او صبح پنجشنبه در تهران باشد.»

گفتنی است؛ استقلال روز یکشنبه در هفته بیست و سوم لیگ برتر میهمان پارس جنوبی است و بی تردید بازگشت دیاباته می تواند بسیاری از مشکلات آبی ها در خط حمله را برطرف کند.

بیشتر بخوانید:

فریبا: استقلال باید با دیاباته برخورد می کرد

نگرانی از دیاباته؛ پنجشنبه برگردد، یکشنبه بازی می‌کند؟

 

 منبع خبر : مدال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید