دومین جلسه تخصصی طرح سامانه جامع موسسات فرهنگی قرآن و عترت

0
12

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


دومین جلسه تخصصی طرح سامانه جامع موسسات فرهنگی قرآن و عترت

دومین جلسه بررسی طرح سامانه جامع موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور مدیران ، معاونین و کارشناسان معاونت قرآن و عترت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین جلسه بررسی تخصصی طرح سامانه جامع موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور مدیران، معاونین و کارشناسان دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت و روح الله مطهری به عنوان مجری طرح در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد.

در این جلسه که با هدف ارائه نقطه نظرات کارشناسان تخصصی در حوزه های صدور  مجوز ، نظارت ، آموزش و حمایت برگزار شد بر لزوم تسریع در روند عملیاتی شدن سامانه جهت شفافیت و سهل الوصول بودن ثبت اطلاعات موسسات تاکید شد.

 فرایند صدور مجوز، تمدید پروانه فعالیت، نظارت و ارزیابی عملکرد، ثبت اطلاعات و ارائه گزارشات میدانی و همچنین نحوه برگزاری کلاسها و آزمون های آموزشی الکترونیکی و ثبت کلیه اطلاعات مربوط به انواع حمایتها از موسسات از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کلیات این طرح عبارت است از :

۱.طراحی و پیاده سازی داده ها اعم از ثبت اطلاعات هویتی ارکان موسسه ( مدیران ، مربیان و کادر اجرایی ) و قرآن آموزان

۲.طراحی و اجرای رتبه بندی موسسات 

۳. امکان برگزاری دوره های توانمندسازی و آموزشهای آنلاین

۴.امکان ثبت اطلاعات حمایتی موسسات

۵.امکان نظارت و ارزیابی و گزارش گیری الکترونیکی

در این جلسه آقایان اسماعیلی ، شیخ ویسی ، حسین زاده ، بابامرادی، کریمی ،ساجدی، رضوی زادگان و تابعی حضور داشتند و به بیان نقطه نظرات خود پیرامون این طرح پرداختند.

خاطرنشان می‌شود طرح فوق از جمله طرح‌های پیشنهادی موسسه مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع ) استان یزد می باشد  و قرار است پس از بررسی های کارشناسی بصورت آزمایشی در سطح موسسات اجرایی شود .منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید