درمان عروسک‌ها در عجیب‌ترین کلینیک توکیو

0
3

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

درمان عروسک‌ها در عجیب‌ترین کلینیک توکیو

درمان عروسک‌ها در عجیب‌ترین کلینیک توکیواختصاصی «تابناک با تو»؛ یک زن جوان با لباس سفید جزئیات آخرین بیمار خود را که یک عروسک «بره» پولیشی است در یک کلینیک در شهر توکیو با دقت بررسی می‌کند.

کلینیک «ناتسومی» برای بازگرداندن عروسک‌ها و سایر اسباب بازی‌ها به آنچه در گذشته بوده‌اند فعالیت می‌کند تا صاحبان دل‌بسته مانند «یوکی کاتو» را که برای او عروسک آورده است، خوشحال کند. کاتو ۲۴ ساله به خبرگزاری فرانسه گفت: من فکر می‌کردم چاره‌ای جز بیرون انداختن عروسک ندارم، چون فرسوده است، اما می‌دانستم کلینیکی وجود دارد که با این نوع امور سرو کار دارد.

درمان عروسک‌ها در عجیب‌ترین کلینیک توکیو

وی افزود: شاید مثل گذشته نباشد، اما من به این امید آمدم که دوباره بتوانم عروسکم را در شرایط بهتری ببینم.  بنیانگذار کلینیک، ناتسومی هاکوزاکی، گفت که این روش درمانی شامل «جراحی چشم»، «کاشت مو» تا «دوخت پارگی» است.

هاکوزاکی گفت: آنها این اسباب بازی های پر شده را نه فقط به عنوان یک شی‌ء بلکه به عنوان اعضای خانواده، شریک یا دوستان صمیمی می‌بینند.

درمان عروسک‌ها در عجیب‌ترین کلینیک توکیو

او از چهار سال پیش در شهر خود در زادگاهش در شمال سندای شروع به تعمیر اسباب بازی های پر شده کرد. این زن جوان در یک مغازه تعمیر و دوخت و دوز لباس کار می‌کرد، اغلب مشتریان از او می‌پرسیدند آیا او می‌تواند اسباب‌بازی‌های مورد علاقه آنان را نیز تعمیر کند یا نه!

درمان عروسک‌ها در عجیب‌ترین کلینیک توکیو

این تجربه به او الهام بخش شد تا محلی را برای درمان ویژه عروسک‌ها باز کند. هاکوزاکی ابتدا درون عروسک‌ها را خالی می‌کند، آنها را با صابون می‌شوید و با جریان هوای گرم آنها را خشک می‌کند.  

این کلینیک هر مرحله از درمان را به دقت مستند و تصاویر را در اینترنت منتشر می‌کند تا صاحبان عروسک‌ها بتوانند از نزدیک درمان را دنبال کنند.

هاکوزاکی می‌تواند درک کند که چگونه این افراد عاشق اسباب‌بازی‌های خود هستند، از نظر او باید با عروسک‌ها مثل موجودات زنده رفتار کرد.

درمان عروسک‌ها در عجیب‌ترین کلینیک توکیومنبع خبر : تابناک با تو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید