خالق «سربه‌داران» نمایش «عشق روزهای کرونا» را افتتاح کرد

0
23

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

خالق «سربه‌داران» نمایش «عشق روزهای کرونا» را افتتاح کرد

اولین اجرای نمایش «عشق روزهای کرونا» به کارکردانی محمد رحمانیان و تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی شب گذشته به روی صحنه رفت.

به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه‌ای نمایش، محمد رحمانیان با تشکر از تماشاگرانی که در اولین روز اجرا برای دیدن این نمایش آمدند، گفت: اجرای اول همیشه باعث دلشوره است و تشکر می‌کنم از دوستان و همکارانمان و همچنین از گروه اجرایی در  تالار وحدت و بنیاد رودکی  که برای به ثمر رسیدن این اجرا با ما همکاری کردند.

وی با معرفی محمدعلی نجفی – کارگردان –  به عنوان استاد خود گفت: خیلی خوشحالم که استادم امشب اینجاست و من همچنان شاگرد او هستم.

محمدعلی نجفی نیز با آمدن روی سن گفت: امشب برای من یک شب مهم است زیرا تئاتر فقط تفریح نیست، بلکه وقتی تئاتر می‌آییم انگار به عبادتگاه برای تزکیه روح رفته‌ایم.

کارگردان مجموعه تلویزیونی “سربه‌داران” ادامه داد: در تئاتر عقل و حس، باهم در کار است و بازیگران ما روحشان را در مقابل ما عریان می‌کنند و ماه‌ها تمرین و کار می‌کنند تا حرف خودشان را به ما بزنند.

وی ادامه داد: حضور تماشاگران می‌تواند امید بدهد که همچنان تاتر در جامعه ما برقرار باشد چرا که تئاتر نشانه فرهنگ و اندیشه ما است و آنچنان که تئاتر می‌تواند نقش فرهنگی، داشته باشد سینما کمتر می‌تواند این نقش را ایفا کند.

نجفی افزود: من از طرف خودم به رحمانیان  عزیز و همه کسانی که این نمایش را روی صحنه بردند تشکر می‌کنم و می‌توانم بگویم شاگرد از استاد بالاتر رفته است.

نمایش «عشق روزهای کرونا» نوشته و کار محمد رحمانیان از دیشب ، پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه ، اجرای خود را در محوطه باز تالار وحدت آغاز کرد.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید