جهاددانشگاهی در توسعه اشتغال جوانان نقش بزرگی داشته است

0
19

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

جهاددانشگاهی در توسعه اشتغال جوانان نقش بزرگی داشته است

ایسنا/کردستان بهمن مرادنیا در پیامی چهلمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را بە تمامی دوستداران علم و فرهنگ در استان کردستان تبریک گفت.

 در متن این پیام آمده است:

تأسیس “جهاددانشگاهی” درجهت بهره گیری از نیروهای علمی و انقلابی و جوان اتفاق مبارکی در آغاز “انقلاب اسلامی ایران” بود و این ظرفیت اکنون به عنوان یک سرمایه ملی توانسته به خوبی در خدمت تولید علم و پویایی فرهنگ قرار گیرد.

جهاد دانشگاهی با فرهنگ جهادی در تولید علم دانش بنیان و فناورانه بر اساس توان ملی و آموزش های تخصصی، به ویژه در توسعه اشتغال جوانان نقش بزرگی داشته است و با بهره گیری از استعدادهای جوان در حوزه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، در بحث تولید علم و دانش فناورانه در کشور به یک الگوی موفق و معتبر تبدیل شده است. 

خودباوری و بهره‌مندی از توان دانش داخلی” منشا رشد و توسعه همه‌جانبه می باشد که می توان کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهد؛ در این بین جهاد دانشگاهی توانسته علوم و فن آوری روز دنیا را به خوبی در مراکز علمی خود پایه گذاری و با نگاه “ارزشی و جهادی” مراتب علمی را در حوزه های پزشکی، سلول درمانی، فنی مهندسی، علوم انسانی و توسعه فرهنگی و تبدیل علم به ثروت بر اساس مزیت های منطقه ای به خوبی محقق کند. 

اینجانب چهلمین سالروز “تشکیل جهاد دانشگاهی” را به همه دوستداران علم و فرهنگ کشور به ویژه “دانشجویان، اساتید و کارکنان این نهاد انقلابی” در استان کردستان تبریک عرض نموده امیدواریم همچون گذشته شاهد پیشرفت، توسعه و خودباوری و خود کفایی در جهاددانشگاهی باشیم.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید