تیم‌های راه‌یافته به پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال نهایی شدند

0
41

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


تیم‌های راه‌یافته به پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال نهایی شدند

با توجه به لغو دیدارهای معوقه لیگ برتر بسکتبال و اعمال نتایج دور رفت برای آنها، جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی این رقابت‌ها و هشت تیم راه‌یافته به مرحله پلی‌آف نهایی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام مسعود عماری دبیر فدراسیون بسکتبال و به خاطر معضلات مربوط به شیوع سریع ویروس کرونا، دیدارهای معوقه مرحله برگشت لیگ برتر که قرار بود ۸ و ۱۱ اسفندماه برگزار شود، به طور کلی لغو و نتایج این دیدارها در دور رفت برای آنها اعمال خواهد شد.

بدین ترتیب جدول رده بندی لیگ برتر در پایان مرحله مقدماتی با لحاظ شدن این نتایج، نهایی می شود و جایگاه قطعی ۱۳ تیم شرکت کننده در آن مشخص می شود.

 اعمال این نتایج البته تغییری در جایگاه فعلی تیم ها ایجاد نمی کند. بر این اساس شهرداری گرگان، پتروشیمی بندرامام، شیمیدر قم، نفت آبادان، مهرام تهران، آویژه صنعت مشهد، شهرداری بندرعباس و اکسون تهران تیم هایی هستند که با قرار داشتن در رده های اول تا هشتم جدول رده بندی، مجوز حضور در مرحله پلی آف را به دست می آورند.

مسعود عماری دبیر فدراسیون بسکتبال در گفتگو با خبرنگار مهر این موضوع را تایید و اعلام کرد که طبق برنامه از پیش اعلام شده و به شرط دریافت نشدن دستوری از وزارت ورزش، این مرحله از رقابت ها از ۱۵ اسفندماه آغاز می شود.

پلی آف لیگ برتر بسکتبال به صورت ۳ از ۵ برگزار می شود. برنامه دیدارهای دور نخست به این شرح است:

* شهرداری گرگان – اکسون تهران
* پتروشیمی بندرامام – شهرداری بندرعباس
* شیمیدر قم – آویژه صنعت مشهد
* نفت آبادان – مهرام تهرانمنبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید