تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است

0
18

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، گفت: تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا ظفرقندی، در این پیام عنوان داشته است: دوستان عزیز خبرنگار، فعالان گرانقدر رسانه‌ای و مطبوعات از مرداد سال گذشته تا هفدهمین روز مرداد سال جاری، اگرچه اتفاقات خرد و کلانی در کشور و جهان به وقوع پیوسته که همواره عنوان خبر و خبرنگار را در مقابل دیدگان عیان ساخته اما در حوزه بهداشت، درمان و سلامت از آخرین ماه‌های سال ۹۸ تا امروز، حضور شما رادمردان و زنان عرصه اطلاع رسانی فروغی دیگر داشت و ارزش همراهی و تلاش گرانسنگ‌تان در مصاف با بیماری کرونا برای همگان مبرهن و برای جامعه پزشکی ایران مزید سپاس و تقدیر بود.

شما ثابت کردید برای آنکه مردمان دیارتان زنده و سالم بمانند تمام قد و استوار ایستاده اید و در کنار جان بر کفان مدافع سلامت نقش بی بدیل خبرنگاری و اطلاع رسانی را صادقانه و پر اثر ایفا کردید. از یک سو با ارائه خبرهای موثق و علمی واز سوی دیگر با جوهر قلم و نگاه دوربین، یاریگر و روحیه بخش همکاران عزیز من بودید ودر این مسیر خطیر شما گرامیان نیز صبورانه و شجاعانه در کنار فرزندان خدوم ملت و در صف مقدم مبارزه با کووید ۱۹ ایستادید و بسیاری از شما نیز به پلشتی این ویروس گرفتار شدید.

بر خود و تمام همکاران ارجمندم فرض می‌دانم این روز پر مقدار را به همه خبرنگاران رسانه‌های جمعی به ویژه خبرنگاران بخش سلامت تبریک و تهنیت عرض نمایم.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید