تشریح آخرین جزییات از حادثه آتش سوزی شب گذشته/۲۳ مصدوم و ۱۹ فوتی

0
13

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


تشریح آخرین جزییات از حادثه آتش سوزی شب گذشته/۲۳ مصدوم و ۱۹ فوتی

رئیس سازمان اورژانس تهران به تشریح آخرین جزییات  از حادثه آتش سوزی دیشب پرداخت و گفت: در نهایت این حادثه ۲۳ نفر مصدوم شدند.

پیمان صابریان در گفت و گو با خبرنگار مهر، در رابطه با آخرین جزئیات از حادثه آتش سوزی بیمارستان سینای اطهر واقع در خیابان شریعتی اظهار کرد: این حادثه ساعت ۲۰.۵۶ دقیقه شب گذشته در کلینیک سینای اطهر رخ می‌دهد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام می‌شوند.

وی افزود: فوراً ۱۲ آمبولانس، دو اتوبوس آمبولانس و دو موتورلانس به محل اعزام شدند

رئیس سازمان اورژانس تهران با اشاره به آخرین آمار از تعداد مصدومان گفت: در نهایت این حادثه ۲۳ نفر مصدوم شدند که ۷ مصدوم به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدند و ۱۵ مصدوم سرپایی درمان‌های اولیه را گرفته و ترخیص شدند.

به گفته وی، در بین مصدومین یک آتش نشان هم بوده است که مسمومیت با گاز استنشاقی داشته خوشبختانه وضعیت جسمی او رو به بهبود است.

صابریان گفت: مهمترین جراحت سایر مصدومان، مصدومیت با گاز استنشاقی، دودگرفتگی و تنگی نفس است که البته حال ۷ مصدوم منتقل شده به بیمارستان خوب است.

وی گفت: اسامی فوت شدگان و همچنین آمار دقیق فوت شدگان را سازمان پزشکی قانونی و شخص دادستان تهران باید اعلام کند اما بر اساس آخرین اعلام‌ها متأسفانه در این حادثه ۱۹ نفر از هموطنان ما فوت کردند.

صابریان در پایان اظهار کرد: اجساد ۱۸ نفر از حادثه جانبختگان دیشب جهت تعیین علت فوت به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی ارجاع داده شده است و اسامی آنها بعد از انجام احراز هویت و آزمایش‌های DNA از طریق خود سازمان پزشکی قانونی اعلام می‌شود.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید