ترامپ: از اهمیت ندادن دادستان کل به تحقیقات علیه بایدن و اوباما متعجبم!

0
46

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

ترامپ: از اهمیت ندادن دادستان کل به تحقیقات علیه بایدن و اوباما متعجبم!

دونالد ترامپ اظهار کرد از اهمیت ندادن دادستان کل آمریکا به ادعای مکرر او مبنی بر توطئه دولت اوباما برای تحقیقات درباره روابط با روسیه “متعجب” شده است.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا به خبرنگاران گفت، از اینکه “ویلیام بار”، دادستان کل آمریکا به ادعاهای مطرح شده درباره توطئه دولت باراک اوباما، رییس جمهور پیشین آمریکا برای تحقیقات در زمینه روابط با روسیه اهمیت نمی‌دهد، “متعجب” شده است.

به گزارش شبکه “سی بی اس”، اوباما و جو بایدن، معاون رییس جمهور آمریکا در دوران ریاست جمهوری اوباما که اکنون نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ است، پس از قرار گرفتن نام بایدن در فهرست مقامات دولت اوباما که خواستار گزارش‌هایی اطلاعاتی شده‌اند که به افشای هویت مایکل فلن، مشاور امنیت ملی سابق ترامپ در پرونده روابط با روسیه انجامیده، از سوی ترامپ و متحدانش مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

ویلیام بار اما اظهار کرده است که بررسی‌هایی که از سوی وزارت دادگستری درباره ریشه تحقیقات اف بی آی علیه کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶ ترامپ در جریان است، بعید است که به تحقیقاتی کیفری علیه اوباما و بایدن بینجامد.

ترامپ به خبرنگاران گفت: من فکر میکنم اوباما و بایدن در این باره اطلاع داشتند. آنان در این مساله مشارکت داشتند بنابراین از این اظهارات کمی متعجبم. به نظر من این ادامه یک استاندار دوگانه است. من از این متعجبم.

بار همچنین گفته است، با توجه به مدارک و اطلاعات موجود، به نظر می‌رسد که اگر جرمی اثبات شود، متمرکز بر مقاماتی به غیر از بایدن و اوباما خواهد بود.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید