بهانه عجیب ریحانا برای تاخیر آلبومش

0
19

بهانه عجیب ریحانا برای تاخیر آلبومش

ریحانا که قرار بود آلبوم جدیدش را در سال ۲۰۱۹ منتشر کند درباره دلیل تاخیر در انتشار این آلبوم توضیح داد.

ایران آرت: ریحانا به فشار فزاینده هوادارانش برای بیرون دادن نهمین آلبوم استودیویی‌اش واکنش نشان داد. این ستاره پاپ، که دستی هم در تجارت دارد، در برنامه "سرگرمی امشب" گفت، تأخیر در بیرون دادن آلبوم به خاطر آن است که دوست دارد "سربه‌سر هوادارانش بگذارد."

به گزارش‌آرت به نقل از ایندیپندنت، از او درباره ادامه دادن آلبوم "آنتی" منتشره در سال ۲۰۱۶ پرسیدند که در پاسخ گفت، ادامه خواهد داشت. او افزود: "دوست دارم قدری سر به سر هوادارانم بگذارم… البته آن‌ها هم سر به سر من می‌گذارند. بنابراین چیزی که عوض دارد گله ندارد."

ریحانا در سال ۲۰۱۸ گفته بود که نوع موسیقی آلبوم بعدی‌اش سبک رگِی و دنس‌هال خواهد بود. این خواننده هم‌چنین گفت آلبوم بعدی‌اش تحت تأثیر باب مارلی و تهیه‌کننده آن هم سوپا دوپس است که بیش از همه بابت کارهایش با شین پل و بنی من شهرت دارد.

ریحانا قول داده بود که آلبوم بعدی‌اش در سال ۲۰۱۹ بیرون بیاید. یکی از هواداران ریحانا در زیر عکس تبلیغ رژ لب جدید شرکت لوازم آرایشی او به نام فندی، پرسیده بود: "آلبوم جدید بالاخره کی در می‌آید؟ لطف می‌کنید تاریخ انتشار آن را بگویید؟" ریحانا هم پاسخ داد: "سال ۲۰۱۹"

در روزهای آخر سال ۲۰۱۹ نیز پیام‌های توییتری هواداران ریحانا از سرخوردگی‌ آن‌ها حکایت داشت. یکی از هواداران پیام گذاشته بود: "همان طور که به هوا نیاز دارم، به آلبوم رگی ریحانا نیاز دارم." هوادار دیگری هم نوشته بود: "یک روز دیگر بگذرد از هواداری ریحانا دست برمی‌دارم."

منبع خبر : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید